Nowy zarząd SITE Poland opracowuje plan działania na najbliższy rok. Podczas dwóch grudniowych roboczych posiedzeń członkowie nowej Rady Dyrektorów dyskutowali o celach i planach organizacji na rok 2018

 

SITE Poland zamierza zachęcić wszystkich swoich złonków do działania w ramach podzespołów, które zajmą się konkretnymi, ważnymi sprawami branży incentive travel w Polsce. SITE Poland skupia członków z wielu kluczowych obszarów: agencje incentive travel i DMC, firmy reprezentujące partnerów zagranicznych, piloci i przewodnicy, hotele i linie lotnicze oraz lokalne biura promocji. Członkiem indywidualnym SITE Poland może zostać każdy, kto chce zainwestować w swój rozwój i relacje rynkowe. Strategia SITE Poland ma przełożyć się na większe zaangażowanie i rozwój wszystkich segmentów lokalnego przemysłu spotkań. Jednocześnie celem SITE Poland ma być tworzenie pozytywnego wizerunku Polski jako rynku dostawców i odbiorców MICE na całym świecie.

 

Prezes nowej Rady Dyrektorów Cezary Wilemajtys ma nadzieję, że Polska stanie się centrum usług przemysłu spotkań w Europie Środkowej .

 

”Branża MICE w Polsce na tle Europy jest silna, świetnie zorganizowana i nacechowana naszą rodzimą fantazją. Chciałbym, aby SITE Poland tworzył ten pozytywny wizerunek Polski za granicą” – deklaruje Cezary Wilemajtys.

 

Członkowie Rady Dyrektorów planują udział w międzynarodowej konferencji stowarzyszeń SITE i MPI Global Forum, która odbędzie się w Rzymie w dniach 12-14 stycznia 2018 roku.

 

„Nasza czteroosobowa delegacja Rady Dyrektorów SITE Poland zaczyna pierwsze aktywne działania od Forum w Rzymie – mówi Wilemajtys. To świetna okazja, aby postawić pierwsze kroki na drodze w realizacji naszego ambitnych planów”.

 

Skład nowej Rady Dyrektorów:

 

Prezes: Cezary Wilemajtys, prezes United Partners

Grażyna Grot-Duziak, Regionalny Dyrektor MICE Weco-Travel

Jarosław Hulboj, Air Club. MICE & Leisure Travel Department Director

Margaret Hulewicz (Małgorzata Hulewicz), Event Manager MAZURKAS TRAVEL Poland

Katarzyna Kałuża-Nawrot, Dyrektor ds. rozwoju, Travel Bidder

Monika Wąs, właścicielka MICEadvice Poland