Hotel ibis Styles Gdynia Reda rozszerza ofertę wypoczynkową dla gości. Najnowsza, świeżo ukończona inwestycja to uruchomienie strefy rekreacyjnej i nowoczesnego kortu do squasha. Oddanie tych powierzchni do użytku na początku grudnia umożliwiło hotelowi stworzenie bogatej i atrakcyjnej oferty na nadchodzący okres świąteczno – noworoczny.

 

Aktywny wypoczynek

Bowling i squash to cieszące się coraz większą popularnością rozrywki, które są doskonałą formą zabawy i relaksu dla rodzin, grona przyjaciół oraz współpracowników. W ibis Styles Gdynia Reda oprócz czterech torów bowlingowych do dyspozycji gości są także stoły bilardowe, piłkarzyki i „cymbergaj”. Wszyscy dbający o kondycję fizyczną mogą zatroszczyć się o nią podczas rozgrywek w squasha na nowoczesnym korcie zaprojekowanym przez renomowaną firmę ASB.

Kompleks SPA – już niebawem

„Mamy wiatr w żaglach i nie zamierzamy zejść z obranego kursu intensywnego rozwoju. Już teraz pracujemy nad kolejną inwestycją, jaką będzie kompleks SPA z basenem pływackim, przeciwprądem oraz zespołem saun i częścią wypoczynkowo – relaksacyjną. Chcemy, aby nasi goście mogli korzystać z tych atrakcji już w sezonie letnim 2014 roku” – mówi dyrektor Hotelu ibis Styles Gdynia Reda Piotr Stefański.

 

Święta i Sylwester tuż tuż

Hotel ibis Styles Gdynia Reda czeka z niecierpliwością na nadchodzący szybkimi krokami okres świąteczno – noworoczny. W szerokiej ofercie specjalnej na gości czeka min. propozycja szampańskiej zabawy sylwestrowej z doskonałym menu oraz open barem w promocyjnej cenie 333 złotych za osobę. Można ją połączyć z pobytem w hotelu – cena za pakiet z licznymi atrakcjami dla dwóch osób wynosi 1 185 złotych. Natomiast „Pakiet świąteczny”, przeznaczony jest dla tych, którzy pragną spędzić ten wyjątkowy czas poza domem. Na tę okazję wyborne dania kuchni regionalnej przygotowane zostaną przez Szefa Kuchni hotelowej restauracji „Rzeka Smaków”, jednej ze 100. najlepszych w Polsce. Koszt tej oferty rozpoczyna się od 810 złotych za pokój jednoosobowy.   

 

ibis Styles Gdynia Reda

Trzygwiazdkowy ibis Styles Gdynia Reda położony jest w urokliwym zakątku Redy. To idealne miejsce do wypoczynku rodzinnego, jak również organizacji konferencji oraz spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości jest 86 komfortowych pokoi, o nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach, łączących w sobie wygodę i elegancję. Pokoje znajdują się na czterech kondygnacjach, z których każda posiada indywidualną stylizację i charakterystyczną kolorystykę.