LOT proponuje atrakcyjne ceny na połączenia krajowe w okresie świąteczno–noworocznym. Bilety zakupione na lot.com lub przez mobilną aplikację dostępne są od 140 złotych! Do Poznania można polecieć na Święta już za 140 zł,  do Krakowa za 147, a Katowic czy Rzeszowa od 154 zł. Tak atrakcyjne ceny są dostępne nawet na dzień przed Wigilią.  

Dzięki krajowym połączeniom LOT-u, zamiast spędzać wiele godzin w podróży, można szybciej spotkać się z rodziną przy świątecznym stole lub na Sylwestra. Ceny biletów
są porównywalne z cenami pociągów Express Intercity. Na przykład podróż pociągiem na dzień przed Wigilią z Warszawy do Poznania kosztuje 127 zł, w obie strony 254 zł. Dokładnie tyle samo kosztuje bilet LOT-u w obie strony na trasie Warszawa – Poznań – Warszawa. Wylot można zaplanować na dzień przed Wigilią, a powrót w piątek po Świętach (140 zł z Warszawy do Poznania i 114 zł z Poznania do Warszawy). Przy tak atrakcyjnych cenach biletów dostępność miejsc została zwiększona, czyli wybrane rejsy do Poznania będą realizowane większymi samolotami niż zazwyczaj.        

Połączenia do i z portów regionalnych są bardzo dobrze zsynchronizowane z innymi rejsami europejskimi lub za Atlantyk, co umożliwia dogodne przesiadki dla osób lecących np. z zagranicy przez Warszawę do innych polskich miast lub wybierających się np. na Święta z Poznania, Katowic, Krakowa, Wrocławia czy Rzeszowa przez stolicę do innych ciekawych zagranicznych destynacji.

W okresie świątecznym LOT uruchomił także dodatkowe rejsy Dreamlinerem za Atlantyk. Są to połączenia na trasie Warszawa – Stany Zjednoczone: dwa do Nowego Jorku i jedno do Chicago. Przedłużona została także promocja na bilety do Pekinu. Bilety objęte promocją można kupować aż do 26 stycznia 2014 roku.

W świątecznej ofercie można też kupić bilety do europejskich stolic np. Mediolanu, Brukseli czy Amsterdamu. Atrakcyjne taryfy są dostępne zarówno z Warszawy, jak i ze Szczecina, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Katowic i Rzeszowa przez stolicę. Można więc jeszcze zaplanować Sylwestra na Placu Dam z Amsterdamie.

 

 

Polskie Linie Lotnicze LOT to jedna z najstarszych linii lotniczych na świecie. Od 1929 roku PLL LOT łączą Polskę ze światem. Obecnie samoloty w barwach LOT-u latają do blisko 60 miast w Europie, Ameryce Północnej, na Bliski Wschód oraz w Azji. Wśród pilotów LOT-u są mistrzowie Europy i świata we wszystkich dyscyplinach sportów lotniczych. Od 2003 roku LOT należy do sojuszu Star Alliance, którego członkowie oferują obecnie ponad 21,900 rejsów dziennie do 1.328 portów lotniczych w 195 krajach.