Nominowana do tytułu Best Hotels Awards sieć hoteli Focus otworzyła nowy 4-gwiazdkowy obiekt w Inowrocławiu.

Focus Premium Inowrocław**** to pierwszy Hotel sieciowy na rynku Inowrocławskim, który z początkiem maja przyjął pierwszych Gości. Hotel położony jest przy ul. Solankowej 17, w samym sercu miasta, w odległości około półtora kilometra do jednej z największych Tężni Solankowych w Europie.

Dobre usytuowanie względem głównych węzłów komunikacyjnych, czyni tę lokalizację bardzo atrakcyjną dla gości turystycznych. Hotel znajduje się około kilometra od Dworca PKS i około półtora kilometra od Dworca PKP.

Hotel Focus Premium Inowrocław to pierwszy hotel sieci o standardzie 4-gwiazdkowym. Posiada 34 komfortowo i nowocześnie urządzone pokoje w tym: 3 pokoje 1-osobowe, 30 pokoi 2-osobowych i 1 apartament składający się z dwóch pomieszczeń. Każdy pokój jest klimatyzowany wyposażony w łazienkę, biurko do pracy, bezpłatny Internet oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Kilka pokoi posiada nawet własny taras z widokiem na otaczającą zieleń.

Klienci biznesowi mogą liczyć na szeroki wybór udogodnień takich jak: możliwość korzystania z mobilnego biura, kącik z dostępem do Internetu i drukarki, możliwość organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń i uroczystości. Klimatyzowana sala o powierzchni 100 metrów wyposażona jest w dostęp do szybkiego łącza internetowego zarówno przewodowego jak i Wi-Fi . W Sali tej znajduje się też najnowszej technologii projektor multimedialny, podwieszany ekran, telewizor LCD i flipchart.

Oprócz atrakcyjnych cen i wysokiego standardu, zaletą oferty Focus Premium Inowrocław jest też bezpłatny pakiet usług takich jak: sauna sucha, siłownia i mini tężnia. W hotelu znajduje się również salon kosmetyczny, bar oraz restauracja „Saline” , która z pewnością zaskoczy niejednego smakosza. Tak jak w każdym hotelu sieci Focus, również tutaj, goście skorzystają z bogatego bufetu śniadaniowego oraz otrzymają kanapkę i kawę na podróż zupełnie bezpłatnie. Jednym z wyróżników sieci Focus Hotels jest bardzo korzystna polityka wobec dzieci i młodzieży do lat 18tu, które zakwaterowane w pokoju wraz z rodzicami lub opiekunami, nocują bezpłatnie.

…” Jesteśmy pierwszym hotelem sieciowym na tym rynku. W Inowrocławiu, widzimy bardzo duży potencjał i mamy wiele sygnałów od naszych Klientów korporacyjnych, że właśnie tam chcieliby widzieć nasz hotel. Miasto wpisane jest na polską listę uzdrowisk, więc spodziewamy się nie tylko Gości biznesowych, ale również turystów indywidualnych korzystających z uroków tego miasta – mówi Łukasz Płoszyński – Członek Zarządu sieci Focus Hotels”.

Focus Premium Inowrocław to szósty po Szczecinie, Bydgoszczy, Łodzi, Gdańsku i Chorzowie obiekt hotelowy należący do sieci Focus Hotels. Unikalna oferta sieci łączy w sobie wysoki standard z przystępną ceną i bardzo atrakcyjną lokalizacją.

Oferta Focus Premium Inowrocław wpisuje się zarówno w oczekiwania gości biznesowych jak i tych, którzy do Inowrocławia przyjeżdżają w celach turystycznych i wypoczynkowych. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajduje się Rynek, Park Solankowy, największa Tężnia Solankowa w Europie oraz pijalnia wód.

***

Focus Hotels Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się wysokiej jakości produktem. Właścicielem jest (notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie) grupa kapitałowa Immobile S.A., której prezesem jest Rafał Jerzy.
Aktualnie w skład sieci hotelowej wchodzą obiekty w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie , Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu. Dominującym klientem, jest gość indywidualny podróżujący w celach biznesowych lub turystycznie, przywiązujący uwagę do jakości oraz ceny. Każdy z obiektów posiada zaplecze konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt użytkowy.
www.focushotels.pl