Firma MT Targi Polska, organizator VII Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014, zaprasza przedsiębiorców oferujących produkty i usługi dla branży hotelarskiej do udziału w konkursach. Wszystkie firmy działające na rzecz sektora hotelarskiego mogą powalczyć o unikalne logo „The Best of WorldHotel 2014”, a wystawcy mogą zdobyć nagrodę Ministra Gospodarki.

VII Targi WorldHotel odbędą się w dniach 17-19 września 2014 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Podczas tego wydarzenia prezentowana będzie oferta produktów i usług dla branży hotelarskiej w sektorach: wyposażenie i wystrój wnętrz, tekstylia i galanteria hotelowa, housekeeping, rozwiązania informatyczne i techniczne, infrastruktura rekreacyjna, spa i wellness, wyposażenie gastronomiczne, a także produkty i usługi związane z organizacją eventów w hotelu.

Organizowane konkursy mają na celu promocję firm, które dostarczają produkty i rozwiązania dla branży, wpływają na jakość usług oferowanych przez obiekty noclegowe, a tym samym na komfort gości. W środowisku biznesowym jest to okazja do wyróżnienia się na tle konkurencji.

 

Konkurs o nagrodę Ministra Gospodarki
Firma MT Targi Polska zaprasza wystawców do wzięcia udziału w konkursie o nagrodę Ministra Gospodarki na najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora Targów WorldHotel 2014.

Konkurs jest skierowny do firm, które posiadają szczególne osiągnięcia w działalności eksportowej, a ich produkty lub usługi charakteryzują się nowoczesną technologią, funkcjonalnością, walorami ekonomicznymi, zgodnością z wymogami technicznymi produktów dla hotelarstwa, a także efektami lub potencjałem eksportowym. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 sierpnia. Za zajęcie 1. miejsca przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 10 tys. zł, a za 2. miejsce 5 tys. zł.

 

„The Best of WorldHotel”
Do 30 maja przyjmowane są także zgłoszenia do konkursu „The Best of WorldHotel 2014”, w którym może wziąć udział każda firma związana z branżą hotelarską, niezależnie od tego czy będzie wystawcą Targów WorldHotel. Zwycięzcy typowani będą w 3 kategoriach konkursowych: wyposażenie hotelu i infrastruktury okołohotelowej, urządzenia i sprzęt dla gastronomii hotelowej oraz nowe technologie w zarządzaniu hotelem.

Laureaci otrzymają unikalny znak potwierdzający jakość „The Best of WorldHotel 2014”, stoisko o powierzchni 9 m kw. podczas targów oraz pakiet promocyjny. Organizatorem konkursu jest firma MT Targi Polska wraz z Izbą Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego.  

Patronat Honorowy nad Targami WorldHotel sprawuje Janusz Piechociński, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki.

 

Więcej informacji na temat konkursów na stronie www.worldhotel.pl.