Balint Bako nowo nominowanym MICE Market Managerem będzie odpowiadał za hotele Marriott w Warszawie i Budapeszcie.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że funkcję MICE Market Managera na terenie Węgier i Polski od 1 stycznia 2014 objął Balint Bako.

 

Balint Bako rozpoczął karierę w branży hotelarskiej w 2005 roku, wcześniej przez 6 lat związany był z biurami podróży. Swoje doświadczenie sprzedażowe i operacyjne zdobywał w 5-gwiazdkowym niezależnym hotelu w Stanach Zjednoczonych, następnie przeniósł się do Budapesztu i objął funkcję MICE Sales Managera. W 2009 roku dołączył do Globalnego Biura Sprzedaży (GSA) Marriott International gdzie odpowiedzialny był za zarządzanie i rozwój indywidualnej turystyki wyjazdowej  oraz rezerwacji grupowych .

W 2012 dołączył do Biura Sprzedaży Marriott International w Budapeszcie jako Market MICE Manager, gdzie do jego zadań należało pozyskiwanie konferencji i eventów z obszaru incentive dla 3 marek w ramach sieci Marriott w Budapeszcie.

Do jego obecnych obowiązków jako MICE Manager  Węgry-Polska należeć będzie pozyskiwanie nowych i rozwój stałych klientów z obszaru MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions) oraz  wspieranie ich w ich w ramach organizacji spotkań i zapytań grupowych w hotelu Marriott w Warszawie i Budapeszcie.