Specjalna, kwietniowa promocja czeka na wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu.

Grupa Turystyki Aktywnej Sporteus przygotowała wyjątkowe rabaty dla wszystkich, którzy chcieliby wybrać się na obóz żeglarski. „W naszej ofercie są obozy nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych” – mówi ekspert z grupy Sporteus, Dariusz Miąsek.

Organizujemy obozy o charakterze szkoleniowym, ale także rejsy rekreacyjne. Jeśli chodzi o lokalizację – tu też wybór jest spory – nasze obozy i rejsy odbywają się na Mazurach, na Bałtyku oraz na Adriatyku. Każdy miłośnik żeglarstwa, a także ktoś, kto chce spędzić swoje pierwsze wakacje pod żaglami, znajdzie tu coś dla siebie.” – dodaje Dariusz Miąsek.

Co zrobić, żeby skorzystać z 10% rabatu na obozy żeglarskie? Wystarczy do końca kwietnia wysłać e-mail na adres biuro@sporteus.pl, w temacie wpisując hasło „Żaglówka”.

Jeśli nie zdążysz przed końcem promocji – nic straconego. W ofercie Sporteus.pl znajdują się nie tylko obozy żeglarskie, ale i inne propozycje aktywnego wypoczynku w obniżonych cenach. Wystarczy skorzystać z promocji „FIRST MINUTE” i już teraz zarezerwować spływy kajakowe, wyprawy rowerowe czy obozy sportowe dla dzieci i młodzieży w atrakcyjnych cenach. Na tych, którzy szukają urlopowych propozycji na ostatnią chwilę, czekają oferty „LAST MINUTE” – między innymi na majówkowe wyjazdy. Warto wiedzieć, że korzystając z ofert Grupy Sporteus nie trzeba od razu wpłacać całej kwoty – można rozłożyć ją na raty (partnerem handlowym, który udziela kredytów konsumenckich klientom Sporteus jest Santander Consumer Finanse S.A.).

Więcej informacji i szczegóły dotyczące ofert znajdziesz na stronie internetowej Sporteus.pl.

Do zobaczenia pod żaglami!