13 kwietnia o godzinie 11.00 w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie odbędą się kolejne warsztaty rodzinne z cyklu „Wyspa Bajek”. Tym razem zapraszamy najmłodszych do udziału w zajęciach „Ogród dziwów”.

 

Podczas najbliższych warsztatów dzieci odbędą wyprawę do niezwykłego ogrodu, w którym obdarzone głosem rośliny, kwiaty i krzewy wprowadzą je w świat tajemniczych historii.  Wyposażeni w lupy i lornetki wspólnie będziemy odkrywać to pełne magii miejsce. Poznamy również smak czarodziejskiego pyłku,  po zjedzeniu którego wstąpi w nas moc tworzenia niepowtarzalnych opowieści.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 3 – 5 lat. Prowadzi je Anna Zajda – plastyczka i animatorka, absolwentka edukacji artystycznej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym, miłośniczka sztuki akcji, rzeźby, rękodzieła, land artu i opowiadania bajek. Cykl warsztatów „Wyspa Bajek” odbywa się przez cały rok, w każdą drugą niedzielę miesiąca, o godzinie 11:00.

Informacje i zapisy: tel.: 22 50 60 10222 50 60 102, e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl. Warsztaty są odpłatne, bilet rodzinny (dziecko i opiekun) kosztuje 15 zł. Jest możliwość wykupienia karnetu rocznego lub karnetu na sześćwarsztatów.