Society for Incentive Travel Excellence SITE to  międzynarodowa organizacja non profit zrzeszająca profesjonalnych organizatorów, ekspertów, dostawców  jak i  zleceniodawców wyjazdów firmowych.

Członkami stowarzyszenia są osoby decyzyjne renomowanych  biur podróży, hoteli, przedsiębiorstw transportowych, organizacji promocji turystyki, firm marketingowych, eventowych jak też zleceniodawcy korporacyjni itd. Stowarzyszenie powstało w 1973 roku i jej celem jest podnoszenie standardów usług w branży spotkań i wyjazdów motywacyjnych.
„ Polski oddział zrzesza aktualnie 30 wybitnych specjalistów z branży Incentive. Członkostwo w SITE to inwestycja w prestiż z wysokim zwrotem na kapitale” – powiedział Krzysztof Michniewicz, Prezes ICP Group SA, od 12 lat należący do SITE i współodpowiedzialny za tworzenie struktur SITE Poland. „ Korzyści z członkostwa to nie tylko certyfikaty, dostęp do najnowszych trendów i programów edukacyjnych, ale przede wszystkim  współpraca z najlepszymi dostawcami usług incentive na świecie, warto dołączyć do elitarnego grona”- dodał Michniewicz.
Dokładne informacje na temat SITE znajdują się na: www.siteglobal.com . Informacja o najbliższej konferencji 23-25.10.2015 w New Delhi w Indiach, gdzie można nawiązać ciekawe znajomości: http://www.siteglobal.com/p/cm/ld/fid=416