Air France KLM obniża ceny połączeń na Wyspy Karaibskie. Tylko do 27 kwietnia br. bilety lotnicze na Arubę, Bonaire, Curacao i St. Maarten rezerwować można już od 2289 PLN (około 1500 PLN taniej w porównaniu z najniższą taryfą standardową)!

Podane ceny w obie strony zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych (które przy zakupie na www.klm.pl wynoszą 0 PLN). Szczegóły promocji oraz terminy dostępne są na www.airfrance.pl i www.klm.pl, pod numerami telefonów +48 (22) 55 66 400; +48 (22) 55 66 444 oraz z biurach podróży w całej Polsce.

Idylliczne Wyspy Karaibskie są wymarzonym miejscem na wypoczynek, nie tylko na lądzie, ale również na pokładzie statku. Liczne wyspy i laguny na Morzu Karaibskim przyciągają w te rejony żeglarzy z całego świata. Mogą oni na miejscu wyczarterować jacht lub dołączyć do rejsu na katamaranie czy statku wycieczkowym. W zależności od swoich umiejętności, można wybrać rejs turystyczny lub żeglarski.

Jak już dolecimy na Karaiby, to bardzo ciekawą opcją na zwiedzenie tej części świata może być również rejs cruiserami – ogromnymi statkami wycieczkowymi, w pełni luksusowymi. – „Taka wyprawa po Karaibach to z pewnością niezapomniana przygoda! Po pierwsze dlatego że statki są ogromne i w pierwszej konfrontacji z nimi można przeżyć niemały szok, kiedy uświadomimy sobie że to coś pływa. Po drugie dlatego, że na statku nie sposób się nudzić! Codziennie przybija on do innego malowniczego miejsca. W zależności od tego, czy danego dnia statek zatrzymuje się na wyspie czy płynie, mamy do wyboru albo zwiedzanie jednej z bajecznych wysp, albo atrakcje dostępne na jego pokładzie. A jest ich naprawdę wiele! Z pewnością nie zawiodą się fani aktywnych form wypoczynku, gdyż na statku można skorzystać m.in. z lodowiska, boiska do koszykówki, zjazdów na linie, symulatorów surfingu (flowrider), wielu basenów, a nawet ściany wspinaczkowej! Można również zagrać w mini golfa. Do tego dochodzi bogata oferta rozrywkowa i gastronomiczna  (m.in. teatr – Broadway at Sea, nocne kluby, restauracje, kawiarnie i bary) oraz szeroka baza ekskluzywnych sklepów. Klienci doceniają nie tylko mnogość atrakcji dostępnych na statku, lecz także świetną jakość obsługi oraz światowy design. Wspomnę także, że nasz najnowszy statek w klasie Quantum – Anthem of the Seas, jest wyposażony w kapsułę widokową wynoszącą gości 91 metrów nad poziom morza, symulator skoków spadochronowych, interaktywne lobby, którego ściany i okna wirtualnie zmieniają się w zależności od pory dnia oraz wizualne balkony w kabinach wewnętrznych, w czasie rzeczywistym pokazujące otoczenie statku. Zapewniam, że każda pora roku jest dobra, aby wybrać się na Karaiby, bo klimat jest tam doskonały!” – stwierdza Piotr Grzybowski, marketing representative Royal Caribbean w Polsce.
Perełką wśród Wysp Karabaskich jest St Maarten nazywane tropikalnym rajem na Ziemi. Przepiękna roślinność, egotyczne zwierzęta, perłowe plaże i szafirowa woda, kryjąca pod powierzchnią unikatowe koralowce i wielobarwne ryby. Oprócz zwiedzania zabytków, na wyspie można także bardziej aktywnie spędzić czas. Do wyboru jest bogata oferta sportów wodnych takich jak: wędkowanie, kitesurfing czy nurkowanie. Z Aruby regularnie wypływają łodzie na całodzienne połowy ryb. Miłośnicy morskiego wędkowania mogą wrócić z takiej wycieczki ze złowioną barakudą czy tuńczykiem. Natomiast fani nurkowania w dowolnym miejscu mogą podziwiać koralowce, tropikalne ryby czy liczne wraki statków rozsiane na dnie morza. Wyspy Karaibskie mimo wielu podobieństw, mają też swoje unikatowe atrakcje. Na przykład na Bonaire turyści mają szansę zobaczyć jeden z rzadkich gatunków żółwi przemierzających plażę, by złożyć jaja w wykopanym gnieździe. Natomiast na Curaçao popularną rozrywką jest pływanie z delfinami. Wystarczy złapać się płetwy tych przyjacielskich zwierząt i dać się ponieść w wodzie, a niezapomniane wrażenia będą gwarantowane!

***

 

Air France KLM
Grupa Air France KLM jest czołowym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Jej głównym obszarem działalności jest transport pasażerów, towarów oraz obsługa techniczna samolotów. Obecnie Air France KLM może poszczycić się ponad 77,3 mln pasażerów i transportem 1,3 mln ton ładunków rocznie. Linie Air France KLM mają dwa porty bazowe: im. Charles’a de Gaulle’a w Paryżu i Amsterdam-Schiphol. Grupa obsługuje łącznie 231 portów lotniczych zlokalizowanych w 103 krajach, a jej flota liczy 552 samoloty. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, do którego przystąpiło już ponad 24,5 mln członków.  Air France KLM wspólnie z partnerskimi liniami – Delta i Alitalia – tworzą największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. Air France i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 20 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń:  ponad 16 323 tys. lotów dziennie, do 1052  miast, w 177  krajach.
Więcej informacji o Air France KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com. Aktualne oferty promocyjne znaleźć można na stronach: www.airfrance.pl oraz www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444.