Autorskie zabiegi w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort
Stres to niemal nieodłączny element naszego życia. Jest wielu sprzymierzeńców w walce z napięciem, ale warto postawić na naturalne metody, które nie tylko pomogą się zrelaksować, ale także pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie. Warto docenić zalety białego złota – bawełny. Jego sekrety odkrywa przed nami pierwsze w Polsce Mineral SPA w Cottoninie.

Organizm nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować będąc w ciągłym napięciu, choć wszyscy mamy świadomość iż nie jest łatwo osiągnąć stan równowagi i spokoju. Cottonina Villa & Mineral SPA Resort oferuje zabiegi, które pomogą ukoić nerwy, a dzięki naturalnym składnikom wykorzystywanym w rytuałach wpłyną również korzystnie na zdrowie. Flagowy zabieg tego luksusowego SPA to Bawełniany Kokon – ekskluzywny rytuał odżywczo-ujędrniający na bazie koziego mleka z dodatkiem enzymatycznej białej glinki. Kozie mleko jest wyjątkowo bogate w naturalne prebiotyki, które chronią i odbudowują właściwą florę bakteryjną naszej skóry, a dzięki połączeniu go z białą glinką daje efekt idealnie oczyszczonej i gładkiej skóry. Dopełnienie zabiegu stanowi relaksujący masaż z wykorzystaniem naturalnego olejku bawełnianego, który zapewni całkowite odprężenie oraz relaks. Rytuał kończy nałożenie bawełnianego masła do ciała, które działa łagodząco i przeciwzapalnie.
„Mineral SPA w Cottonina Villa & Mineral SPA jest pierwszym w Polsce, które kładzie tak duży nacisk na naturalne składniki. Nasze rytuały są starannie komponowane tak, aby klienci odzyskali spokój oraz harmonię, a skóra dawny blask. Autorski zabieg, taki jak Bawełniany Kokon, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości składników i połączeniu koziego mleka z enzymatyczną białą glinką to doskonały pomysł na wyjątkowe chwile tylko dla siebie”– mówi Justyna Żukowska, Manager SPA Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.
Zabiegi w Mineral SPA w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort bazują na naturalnych i lokalnych składnikach najwyżej jakości. Ich wykorzystanie w rytuałach wpływa nie tylko na poprawę samopoczucia, ale także na zdrowie. Menu Mineral SPA pełne jest wyjątkowych zabiegów, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Relaksujący masaż, delikatna bawełna i otoczenie Gór Izerskich to gwarancja niezapomnianych doznań.

  
Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to wyjątkowy obiekt znajdujący się w sercu Gór Izerskich, zlokalizowany w uzdrowiskowej miejscowości Świeradów-Zdrój. To idealne miejsce dla osób, które pragną odnowić swoje siły witalne przez połączenie pielęgnacyjnych zabiegów SPA z aktywnym wypoczynkiem w górach. Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to wyjątkowy kompleks, w których wciąż żywa jest historia dawnej fabryki bawełny. Odresturowane budynki tworzą jeden z najnowszych i najciekawszych hoteli w regionie. Cottonina to także pierwsze w Polsce Mineral SPA, które zostało nagrodzone SPA PRESTIGE AWARDS 2013 za jedno z trzech najlepszych, nowo otwartych SPA w Polsce. Do dyspozycji gości są również sauny, basen oraz jacuzzi, a autorskie menu restauracji opracowane w oparciu o sezonowe, regionalne produkty to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. W klimatycznym Cotton Clubie można spędzić wieczór przy jazzowej muzyce. Obiekt proponuje także bogato rozbudowaną oferta dla biznesu i sale konferencyjno-szkoleniowe zapewniające standard na najwyższym poziomie.