Już od 5 września PolskiBus.com uruchamia nową linię P17 na trasie Wrocław, Poznań, Gorzów Wielkopolski oraz Szczecin
    Linia P17 będzie obsługiwana przez komfortowe autokary wyposażone w bezpłatne Wi-Fi, uchylne skórzane fotele, gniazdka elektryczne, toaletę oraz klimatyzację
    Bilety można rezerwować na stronie www.polskibus.com

PolskiBus.com informuje o uruchomieniu nowej linii P17 łączącej Wrocław, Poznań, Gorzów Wielkopolski oraz Szczecin. Już od 5 września pasażerowie planujący swoje podróże będą mogli wybrać jeden z 3 kursów dziennie i udać się w podróż na pokładach komfortowych, klimatyzowanych autokarów PolskiBus.com.

„Nowa linia zostanie uruchomiona już 5 września i połączy cztery wyjątkowe miasta: Wrocław, Poznań, Gorzów Wielkopolski i Szczecin. Autokary będą kursowały trzy razy dziennie, pozwalając naszym pasażerom szybko i komfortowo przemieszczać się pomiędzy Dolnym Śląskiem a województwem Zachodniopomorskim. Szczególnie cieszy nas fakt, że już wkrótce mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i Szczecina będą mogli skorzystać z naszych usługi i wyruszyć w podróż na pokładach naszych czerwonych autokarów. Stałe rozwijanie ekspresowych połączeń międzymiastowych w Polsce to jedno z najważniejszych założeń długofalowej strategii firmy.” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

W ramach ciągłego rozwoju i udoskonalania już istniejącej siatki połączeń w rozkładach pojawiły się dwie kolejne destynacje: Szczecin oraz Gorzów Wielkopolski. Z naszych usług w ciągu ponad 3 lat działalności skorzystało już ponad 8 milionów pasażerów. Obecnie flota PolskiBus.com to 132 nowoczesne autokary, które po wprowadzeniu nowych połączeń będą wykonywały 314 kursów dziennie, łącząc 22 polskie miasta oraz 5 europejskich stolic. Bazy operacyjne PolskiBus.com znajdują się w Warszawie i Wrocławiu.

Kursy PolskiBus.com z Wrocławia przez Poznań i Gorzów Wielkopolski do Szczecina będą realizowane z przystanku Dworzec POLBUS-PKS o godzinach: 08:00, 15:50, 23:00. Natomiast autokary jadące ze Szczecina w kierunku Wrocławia odjeżdżają z przystanku Dworzec Główny III przy ul. Krzysztofa Kolumba 2 codziennie o godzinach 05:00, 14:40, 23:45. Pełny rozkład jazdy dla wszystkich przystanków dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Na pokładach wszystkich klimatyzowanych oraz komfortowych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele pod którymi znajdują się gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się od 1 zł 1 zł opłaty za rezerwację. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.polskibus.com, gdzie można zarezerwować bilety i uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika oraz na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.