•    Już od 1 października rusza nowa linia P19 Szczecin – Berlin
•    Pasażerowie będą mieli do dyspozycji 6 połączeń dziennie  
•    Linia P19 jest obsługiwana przez komfortowe autokary wyposażone w bezpłatne Wi-Fi, uchylne skórzane fotele, gniazdka elektryczne, toaletę oraz klimatyzację
•    Bilety są dostępne w cenie już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej
•    Rezerwacji można dokonać na stronie www.polskibus.com

PolskiBus.com ma ogromną przyjemność poinformować, że od 1 października, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami uruchamia połączenie Szczecin – Berlin w ramach nowej linii P19. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji aż 6 połączeń dziennie. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Zarezerwuj swój bilet już dziś na www.polskibus.com.
„Mam przyjemność poinformować, że w ramach dynamicznego rozwoju wprowadzamy kolejną linię do naszej siatki połączeń! Wraz z początkiem października pasażerowie, którzy planują podróże pomiędzy Szczecinem i Berlinem mogą z powodzeniem wybierać nasze komfortowe autokary! Linia P19, która połączy te wspaniałe miasta jest naszą odpowiedzią na wiele zapytań od pasażerów ze stolicy województwa zachodniopomorskiego. Serdecznie zapraszamy!” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.
Kursy PolskiBus.com w ramach linii P19 ze Szczecina do Berlina będą realizowane z przystanku Dworzec Główny III przy ulicy Kolumba 2 o godzinach: 06:45, 08:30, 12:20, 15:45, 18:20, 21:20. Autokary jadące z Berlina do Szczecina będą odjeżdżały z przystanku ZOB Masurenallee 4-6, stanowisko 30 o godzinach: 05:25, 09:35, 11:30, 15:25, 18:35, 21:30. Pełny rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.
Na pokładach klimatyzowanych oraz komfortowych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 8 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.