W dniach 7 – 9 lutego br. we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się już szósta edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych. Wydarzenie to co roku gości kilkuset wystawców z całego świata oraz kilkanaście tysięcy odwiedzających. Organizatorzy targów zakładają, że w tym roku pobite zostaną kolejne rekordy liczbowe.  

Podobnie, jak w ubiegłym roku wśród wystawców wrocławskich targów znajdą się Polska Grupa Uzdrowisk oraz grupa hotelowa INTERFERIE. Obie spółki są mocno związane z regionem Dolnego Śląska, dlatego na stałe wpisały się w to branżowe wydarzenie. 

Polska Grupa Uzdrowisk oraz INTERFERIE, w ramach jednego stoiska, będą prezentować swoje oferty. Już po raz kolejny obydwa przedsiębiorstwa połączą swoje siły i gościom targów zaprezentują swój szeroki potencjał – uzdrowiskowy, hotelowy i turystyczno – rekreacyjny. Wszyscy goście, którzy odwiedzą to stoisko będą mogli bliżej poznać m.in. okulistyczny atut Uzdrowiska Cieplice oraz skorzystać z przeprowadzanych przez rehabilitanta z tego zdroju, wyjątkowego zabiegu, jakim jest aerozol na gałki oczne, przygotowywany na bazie wody termalnej. Efekt takiego zabiegu utrzymuje się nawet pół roku.

Prezentowana będzie również szeroka gama połczyńskich kosmetyków, których bazą jest bezcenna borowina. A dla zainteresowanych tą wyjątkową linią, przewidziany jest drobny upominek w postaci próbek wybranych produktów. Ponadto, specjalnie na potrzeby targów powstał bogaty folder informacyjny Polskiej Grupy Uzdrowisk oraz hoteli INTERFERIE, w którym dla każdego odwiedzającego stoisko zostały przygotowane specjalne oferty pobytowe.

Ponadto, w czasie tych kilku dni Międzynarodowych Targów Turystycznych, oprócz prezentacji ofert turystycznych i zabiegów poszczególnych wystawców, nie zabraknie również wydarzeń towarzyszących. Wśród nich znajdą się m.in.: prezentacja badania oceny branży turystycznej na Dolnym Śląsku, prezentacja planów działań Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej w 2014 r. skierowanych na promocję branży turystycznej, a także warsztaty stolikowe przedstawicieli branży turystycznej skupionej w DOT i biur podróży zrzeszonych w Dolnośląskiej Izbie Turystyki i wykłady na temat historii i perspektyw winiarstwa na Dolnym Śląsku.