• Już od 7 lutego PolskiBus.com uruchamia połączenie z Berlinem w ramach linii P16
  • Bilety już od dziś, 3 lutego można rezerwować na stronie www.polskibus.com
  • 3 kursy dziennie z Wrocławia do Berlina i z powrotem
  • 2 kursy dziennie pomiędzy Berlinem a Zakopanem przez Wrocław, Opole, Katowice i Kraków
  • Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację
  • Bilety można rezerwować na stronie internetowej

PolskiBus.com ma przyjemność poinformować, że 7 lutego uruchamia połączenie z Berlinem w ramach linii P16, która tym samym połączy sześć wspaniałych miast: Berlin, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków oraz Zakopane. Kursy pomiędzy Berlinem a Zakopanem będą realizowane 2 razy dziennie. Podróżujący na odcinku Wrocław-Berlin będą mieć do dyspozycji aż 3 połączenia dziennie. Bilety już od dziś,
tj. 3 lutego można rezerwować na stronie PolskiBus.com. Autokary w stolicy Niemiec zatrzymują się na dwóch przystankach: Berlin oraz Lotnisko Berlin Schönefeld.

Linia P16 obsługiwana jest przez komfortowe, nowoczesne i wysokiej jakości autokary Van Hool TD921 Altano. Pasażerowie PolskiBus.com mogą podróżować wygodnie i bezpiecznie do celu swojej podróży na pokładzie luksusowych autokarów wyposażonych w uchylne, skórzane fotele, bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację i toaletę.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com komentuje: Bardzo cieszymy się, że już od 7 lutego możemy naszym klientom zaoferować długo oczekiwane połączenie z Berlinem w ramach linii P16. Zaproponowana przez nas trasa umożliwia łatwy, szybki i komfortowy dostęp do stolicy Niemiec dla mieszkańców znacznej części południowej Polski. Jest wiele powodów, aby odwiedzić Berlin, a dzięki PolskiBus.com taka możliwość staje się jeszcze bardziej dostępna dla każdego, kto chce spędzić niezapomniane chwile w tak pięknym mieście.

Autokary PolskiBus.com w kierunku Berlina odjeżdżają:

  • z Zakopanego o godzinach: 6:15, 19:50;
  • Z Krakowa o godzinach: 08:40, 22:15;
  • z Katowic o godzinach: 10:05, 23:40;
  • z Opola o godzinach: 11:30, 01:05;
  • z Wrocławia o godzinach: 12:50, 19:05, 02:25.

Z Berlina autokary PolskiBus.com odjeżdżają o godzinach: Berlin ZOB – 07:00, 12:05, 19:00; Berlin Lotnisko Schönefeld – 07:35, 12:40, 19:35.

Aby zarezerwować bilety oraz dowiedzieć się więcej na temat usług oferowanych przez PolskiBus.com, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.polskibus.com. Aktualne informacje są również dostępne na fan page marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

 

PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras. Tym samym dociera do 20 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia
i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 5 500 000 biletów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/polskibus.