Grupa Hotelowa Orbis nawiązała współpracę z położonym w malowniczej okolicy Krakowa czterogwiazdkowym hotelem Dosłońce. Zgodnie z podpisaną umową franczyzy od 1. lutego 2014 r. działa jako Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA. Jest to trzeci hotel tej międzynarodowej sieci w województwie małopolskim.

Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa oferuje 67 przestronnych i komfortowych pokoi oraz apartamentów. Część konferencyjna o powierzchni ponad 550 m2 wyposażona jest w najnowszy sprzęt audio-wideo, ponadto hotel posiada restaurację serwującą dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz bar.

Obiekt dysponuje Centrum SPA & Wellness z basenem i jacuzzi. Goście mogą tu skorzystać z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych z użyciem kosmetyków firmy Janssen, a także unikatowych w tej okolicy kąpieli oraz zabiegów na bazie siarki. W hotelu realizowane są również programy rehabilitacyjne dla osób z problemami narządów ruchu. Wszystkie zabiegi odbywają się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów.

– Jesteśmy dumni, że mogliśmy dołączyć do sieci Mercure, która ma tak dobrą reputację. Cieszymy się, że doceniono standard naszego hotelu, poziom usług oferowanych gościom, nowoczesne zaplecze konferencyjne i wyjątkową ofertę dla biznesu. To uznanie dla naszych dotychczasowych działań jest jednocześnie zobowiązaniem do utrzymywania wysokiej jakości usług – podkreśla Dagmara Leja, Dyrektor Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa.

Położony wśród malowniczych wzgórz Wyżyny Miechowickiej, Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa znajduje się zaledwie 50 kilometrów od tętniącego życiem Krakowa, w pobliżu historycznych Racławic. Hotel umożliwia aktywny wypoczynek dla całej rodziny wśród lasów i łąk tworzących charakterystyczny dla tego regionu pejzaż polskiej wsi. Na gości hotelu czeka wiele atrakcji: chata grillowa, staw, pole do nauki gry w golfa, kort tenisowy, rowery, quady, czy przejażdżki konne. Bogate zaplecze rekreacyjne czyni obiekt wyjątkowo atrakcyjnym zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych.

Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa zachowa dotychczasowy biznesowo-turystyczny profil, który wpisuje się w standardy obiektów należących do marki Mercure. Hotel został włączony do Globalnych Systemów Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis. Właścicielem hotelu jest spółka Start Travel.