Nowe linie, nowe miasta, nowe autokary.
•    PolskiBus.com uruchamia nowe linie i zwiększa częstotliwość na istniejących trasach
•    Wilno, Szczecin i Gorzów Wielkopolski – nowe miasta na mapie połączeń PolskiBus.com
•    Wrocław – Kraków: 33 połączenia dziennie (co pół godziny)

•    Kraków – Rzeszów oraz Wrocław – Opole – Kraków: więcej połączeń
•    Nowe luksusowe autokary – wartość inwestycji 35 000 000 PLN
•    20 komfortowych autokarów ADL Plaxton „Elite i” na podwoziu Volvo B11R
•    Bilety w cenach zaczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej dostępne są na stronie www.polskibus.com

Dzisiaj PolskiBus.com ogłasza uruchomienie nowych linii i wprowadza do siatki połączeń trzy nowe miasta: Wilno, Szczecin i Gorzów Wielkopolski. Dodatkowo zwiększa częstotliwość kursowania na wielu już istniejących liniach, uwzględniając połączenia Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów oddając do dyspozycji pasażerów 20 nowoczesnych autokarów ADL Plaxton „Elite i” na podwoziu Volvo B11R, których całkowita wartość inwestycji wynosi 35 000 000 PLN.
PolskiBus.com rozwija się dynamicznie. Przez 3 lata przewiózł ponad 8 milionów pasażerów, stworzył 730 nowych miejsc pracy, zwiększył flotę do 132 autokarów, które będą wykonywały ponad 300 kursów dziennie docierając do 22 polskich miast oraz 5 europejskich stolic.
PolskiBus.com wprowadza do swojej sieci  połączeń cztery nowe linie i łączy kolejne miasta:
•    Warszawa – Wilno
•    Szczecin – Berlin
•    Szczecin – Gorzów Wielkopolski –  Poznań – Wrocław
•    Wrocław – Opole – Kraków
Dodatkowo zwiększy się częstotliwość połączeń na istniejących trasach:
•    Wrocław – Kraków: do 33 kursów dziennie
•    Kraków – Rzeszów : do 11 kursów dziennie
•    Warszawa – Białystok: do 8 kursów dziennie.
 „Z ogromną radością informujemy o wprowadzeniu nowego ekspresowego połączenia pomiędzy Warszawą a Wilnem, które przyciąga wielu turystów chcących odwiedzić to atrakcyjne miasto. Wiemy, że nasze wygodne autokary, z bezpłatnym dostępem do sieci WiFi oraz profesjonalni kierowcy sprawią, iż podróż do celu będzie przebiegała bezpiecznie i komfortowo. Do tej pory skorzystało z naszej oferty połączeń ponad 8 milionów zadowolonych pasażerów. Ludzie kochają nasze przystępne ceny. ”– mówi Sir Brian Souter, Prezes PolskiBus.com.
PolskiBus.com jako pierwsza firma w Polsce wprowadza 20 nowoczesnych i komfortowych autokarów ADL Plaxton „Elite i” na podwoziu Volvo B11R. Wysokopokładowe, oferujące 75 miejsc siedzących, autokary, są wyposażone w wydajne i przyjazne środowisku silniki Volvo z niską emisją CO2. Wszystkie pojazdy są wyposażone w bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz gniazdka elektryczne pod siedzeniami przystosowane do ładowania laptopów i telefonów komórkowych, mają skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, klimatyzację oraz toaletę. Pojazdy są przygotowane do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich.
„Atrakcyjne ceny biletów rozpoczynające się od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej będą obowiązywały również na nowych trasach. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich miłośników podróży do planowania wyjazdów na stronie www.polskibus.com. Wierzymy, że uda nam się przekonać jeszcze więcej użytkowników samochodów do korzystania z atrakcyjnych cenowo podróży pomiędzy miastami na pokładach naszych komfortowych autokarów”. – podkreśla Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com.
Nowe trasy PolskiBus.com:

Wrocław – Poznań – Gorzów Wielkopolski-Szczecin

  • Nowa trasa P17, 3 kursy dziennie
  • Nowa trasa P18, 5 kursów dziennie
    • Nowa linia P19, 6 kursów dziennie
    • Nowa trasa w ramach linii P8, 2 kursy dziennie

Kursy będą realizowane od 5 września 2014

Rezerwacja biletów od 20 sierpnia

Kraków – Opole-Wrocław

Kursy będą realizowane od 1 października 2014

Rezerwacja biletów wkrótce

Szczecin – Berlin

Kursy będą realizowane od 1 października 2014

Rezerwacja biletów wkrótce

Warszawa – Wilno (przez Białystok)

Kursy będą realizowane od 1października 2014

Rezerwacja biletów wkrótce

 

Zwiększenie częstotliwości:

Wrocław – Kraków, 33 kursy dziennie (co poł godziny)

Kraków – Rzeszów, 11 kursów dziennie

Kursy będą realizowane od 1 października

2014

Rezerwacja biletów wkrótce.

Warszawa-Białystok

Trasa P8, 8 kursów dziennie

 

Kursy będą realizowane od 1 października

2014

Rezerwacja biletów wkrótce.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.polskibus.com, gdzie można zarezerwować bilety i uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika oraz na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebookwww.facebook.com/PolskiBus PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 8 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.