– nowoczesne kanały komunikacji i sprzedaży online – warsztaty podczas Targów WorldHotel 2014

Firma MT Targi Polska, organizator VII Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014, wspólnie z przedstawicielami Grupy eholiday.pl zaprasza na warsztaty pt. „Hotel w Internecie – nowoczesne kanały komunikacji i sprzedaży online”, które odbędą się 18 września br.

Celem szkoleń i warsztatów jest przybliżenie kadrze zarządzającej obiektami oraz hotelarzom najnowszych rozwiązań marketingowych, z których warto korzystać w codziennej pracy.

Warsztat pt. „Hotel w Internecie – nowoczesne kanały komunikacji i sprzedaży online” będzie składał się z trzech sesji tematycznych. Na początku słuchacze dowiedzą się jak prowadzić skuteczną komunikację marketingową hotelu. Natomiast w kolejnej części będą omówione trendy na rynku rezerwacji hotelowych. Podczas trzeciej prelekcji wskazane zostaną narzędzia do wspierania sprzedaży internetowej w hotelu, a prowadzący pomoże znaleźć odpowiedź na pytanie, po które z nich warto sięgnąć. Na zakończenie warsztatów odbędzie się sesja networkingowa.

Jak zauważa Piotr Kasperczak z eholiday.pl, zainteresowanie tego typu szkoleniami nie słabnie.  – Warsztaty organizujemy od 3 lat i widzimy, że cały czas jest na nie zapotrzebowanie. Funkcjonujemy na rynku od 10 lat i chcemy dzielić się doświadczeniem i wiedzą jak efektywnie promować obiekt w sieci i z jakich narzędzi marketingowych korzystać. Podczas spotkań nastawiamy się przede wszystkim na prezentację praktycznych rozwiązań – podkreśla Piotr Kasperczak.

Informacje praktyczne
Warsztaty odbędą się 18 września 2014 w godzinach 14.00-17.00 w sali konferencyjnej „B” na pierwszym piętrze Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Warunkiem jest dokonanie wcześniejszego zapisu na stronie organizatora www.travel20.pl.

Na Targi WorldHotel obowiązuje rejestracja, można jej dokonać na miejscu lub online na mttargionline.pl/worldhotel2014 (będzie aktywna do 14 września 2014). Rejestracja przez Internet zwalnia z opłaty za bilet wstępu na targi.

Patronat Honorowy nad Targami WorldHotel sprawuje Janusz Piechociński, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki.

Więcej informacji na temat targów na stronie www.worldhotel.pl.