Nadszedł czas na pozytywne zmiany! Już dziś, 18 listopada PolskiBus.com, najwyższej jakości krajowy przewoźnik autokarowy, uruchamia swoją stronę internetową w zupełnie nowej, zdecydowanie bardziej przyjaznej użytkownikowi odsłonie. Nowy wygląd zapewnia nowoczesną, przejrzysta oraz bardziej czytelną formę, która ma na celu zapewnienie wszystkim Pasażerom jeszcze szybsze i sprawniejsze korzystanie ze wszystkich oferowanych funkcji. I to zarówno podczas odwiedzania naszej strony w dowolnej przeglądarce, jak również korzystając z jej wersji mobilnej.


Serce całej firmy, czyli strona internetowa PolskiBus.com, pozostaje dostępna pod niezmienionym, doskonale znanym adresem www.polskibus.com z zachowaniem wszystkich dotychczasowych funkcji. Odświeżony layout oznacza jednak, iż korzystanie z niej stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze! Na www.polskibus.com Pasażerowie znajdą wszystkie niezbędne informacje dotyczące planowania i odbywania podróży czy udogodnień oferowanych przez przewoźnika, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. A wszystko to zaprezentowane w przystępnej i nowoczesnej formie! Do dyspozycji Pasażerów oddajemy również intuicyjną wyszukiwarkę połączeń, dzięki której są do znalezienia bilety których ceny rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Dodatkowo w trakcie procesu rezerwacji biletu Pasażerowie otrzymują od nas nową funkcjonalność, a mianowicie możliwość zapisania się do naszego newslettera, dzięki czemu jako pierwsi będą otrzymywać najświeższe informacje o promocjach, nowościach i wprowadzanych zmianach. Ponadto od tej pory po zakończeniu procesu zakupowego Pasażerowie będą otrzymywali wyłącznie jednego maila z e-biletem, będącym fakturą VAT (a nie jak dotychczas dwie wiadomości).

 

„Rok 2015 jest dla nas wspaniałym okresem pełnym nowości i pozytywnych zmian. Nieustannie i bardzo dynamicznie się rozwijamy, dlatego również nasza strona internetowa doczekała się odświeżenia. Staraliśmy się, aby była nowoczesna, przejrzysta i jeszcze bardziej przystępna dla wszystkich Pasażerów. Mamy nadzieję, że nowa wersja strony przypadnie do gustu naszym stałym oraz nowym klientom. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich sekcji i sprawdzenia, co nowego się pojawiło! A po wszystkim do rezerwowania biletów w niesamowicie atrakcyjnych cenach, zaczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.” – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.