Zmiana dworca w Poznaniu
Informujemy, że od 01.07.2015 roku wszystkie kursy autokarów PolskiBus.com w ramach linii: P3 (Berlin – Poznań – Łódź – Warszawa; Poznań – Łódź – Warszawa; Poznań – Warszawa), P13 (Gdańsk – Bydgoszcz – Poznań – Leszno – Wrocław – Praga), P17 (Wrocław – Leszno – Poznań – Gorzów Wlkp. – Szczecin) będą realizowane wyłącznie z Dworca Poznań Główny (Dworzec PKS) przy ulicy Stanisława Matyi 2.

Adres dworca:
Dworzec Poznań Główny
(Dworzec PKS)
ul. Stanisława Matyi 2

Pasażerowie udający się w podróż z PolskiBus.com w ramach wszystkich linii mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne, odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne. Autokary wchodzące w skład floty PolskiBus.com, cechuje najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu podróżowania. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować najtańsze bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 13 i pół miliona pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.