Przed nami ostatnie dni zimy. Na wielki finał zimowego szaleństwa warto wybrać się do Świeradowa Zdroju. W dniach 10-16 marca każdy gość jednego z ośmiu hoteli należących do grupy Górskie Hotele SPA dostanie w prezencie bezpłatny Skipass na najnowocześniejszą Kolej Gondolową. Hotel Medical SPA Malinowy Dwór przygotował dodatkowo pakiet pobytowy Malinowe SKI Free, który pozwoli stuprocentowo wykorzystać czas spędzony w górach.

 

Zima powoli dobiega końca i choć tęsknimy już za wiosną to chcielibyśmy wykorzystać ostatnie dni zimy jak najlepiej. W dniach 10-16 marca warto wybrać się do Świeradowa Zdroju, gdzie trwać będzie akcja SKI FREE. Wszystkie hotele  należące do grupy Górskie Hotele SPA przygotowały dla swoich gości bezpłatne Skipassy na Kolej Gondolową. Stacja Ośrodka SKI & SUN Świeradów Zdrój to obowiązkowy przystanek dla wszystkich miłośników sportów zimowych. Wjazd na Stok Izerski dostarczy pięknych widoków, a zjazd niezapomnianych wrażeń.

Zimowe ostatki

Hotel Medical SPA Malinowy Dwór na niezapomniane zakończenie tegorocznej zimy proponuje swoim gościom pakiet pobytowy Malinowe SKI FREE. Oprócz 3-dniowego Skipass’u na Kolej Gondolową znalazły się w nim dwa zabiegi lecznicze na każdy dzień (do wyboru z listy zabiegów dostępnych w Pakiecie Podstawowym) oraz bezpłatny dowóz busem do kolei. Goście korzystający z pakietu mają także nieograniczony dostęp do dużego basenu z systemem hydromasaży, świata saun (fińska, ziołowa, parowa) wraz z tepidarium, zewnętrznego jacuzzi na tarasie oraz strefy fitness ze sprzętem do ćwiczeń.

 

Akcja SKI FREE w Świeradowie Zdroju odbędzie się w dniach 10-16 marca 2014 roku. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://www.malinowehotele.pl/malinowydwororaz www.kolejnaswieradow.pl.