Piotr Gralak, dotychczasowy Dyrektor Sprzedaży w Discovery Cruises wzmocnił z początkiem marca zespół Marco Polo Travel, najstarszego polskiego podmiotu wyspecjalizowanego w sprzedaży rejsów wycieczkowych.

 

Nowy Dyrektor Zarządzający posiada bogate doświadczenie na rynku turystycznym, na którym działa od ponad 20 lat. Pracował m.in. w przedstawicielstwach linii lotniczych oraz pełnił funkcję przedstawiciela na Polskę sieci hotelowej Marriott International. Od 2000 roku związany był z Grupą Discovery Travel, gdzie odpowiadał m.in. za realizację strategii sprzedaży rejsów w oparciu o sieć agentów oraz docierał do klientów korporacyjnych z rejsową ofertą wyjazdów MICE.

W Marco Polo Travel, CEO będzie odpowiadał przede wszystkim za wdrożenie i realizację nowej strategii rozwoju, której głównym celem jest rozszerzenie działalności o nowe obszary, a tym samym umocnienie pozycji lidera na rynku rejsów w Polsce.

 

– Bardzo cieszymy się z możliwości współpracy z tak doświadczonym managerem, który w znaczący sposób wzmocni nasz zespół. Piotr Gralak dołącza do firmy w szczególnym momencie wdrażania nowej strategii, ukierunkowanej na szybki wzrost działalności z wykorzystaniem potencjału całej Grupy eTravel. Doświadczenie i znajomość branży nowego CEO na pewno pozwoli w pełni wykorzystać potencjał spółki do dalszego dynamicznego rozwoju – mówi Marian Szypuła, Prezes Zarządu Marco Polo Travel.