Bilety w supercenie dostępne tylko do końca miesiąca.

Warszawa, 22 listopada 2013 r. – Bilety lotnicze do stolicy Francji tylko do 30 listopada br. można kupić za jedyne 386 PLN! Wyjątkowa cena przelotów
w obie strony linami AIR FRANCE KLM zawiera podatki. Promocja obejmuje wyloty do 30 marca 2014 roku.

Malowniczy Paryż słynie z atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć niezależnie od pory roku.
W przepięknym mieście po prostu trzeba zwiedzić muzeum Louvre, zobaczyć Wieżę Eiffla, Katedrę Notre-Dame, Łuk Triumfalny, Bazylikę Sacré Coeur i Panteon. Dla dzieci największą atrakcją będzie wizyta w Parku Rozrywki Disneyland.

Najsłynniejsza europejska metropolia słynie również z przytulnych kawiarenek i restauracji, serwujących francuskie specjały.

Dzięki atrakcyjnej cenie przelotu, wyjazd do Paryża będzie doskonałą propozycją zarówno na romantyczny weekend dla dwojga, rodzinną wycieczkę z dziećmi lub spontaniczny wypad ze znajomymi.

Bilety lotnicze można rezerwować na stronie www.airfrance.pl, pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22) 55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.

 

***

AIR FRANCE KLM 

Grupa AIR FRANCE KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie AIR FRANCE KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 103 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków.  AIR FRANCE KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 19 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o AIR FRANCE KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com. Informacje na temat najnowszych promocji cenowych dostępne są na stronach www.airfrance.pl oraz www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444.

 

Grupa AIR FRANCE KLM po raz 5 została światowym liderem w kategorii „Transport” w rankingu przedsiębiorstw uwzględniających w swojej polityce cele społeczne i ekologiczne The Dow Jones Sustainability Index 2013 (DJSI). Ponadto Grupa utrzymała 24 lokatę wśród najbardziej zrównoważonych firm na świecie. Linie AIR FRANCE KLM są również 9 rok z rzędu liderem w sektorze „lotnictwo”.