Air France i KLM oferują Malezję, Singapur i Japonię w wyjątkowo atrakcyjnych cenach tylko przez 3 najbliższe dni!

Air France i KLM rozpoczynają nowy rok niezwykłym postanowieniem – co miesiąc nowa superpromocja! W każdym miesiącu, w różnych terminach, każda z linii będzie organizować kilkudniowe akcje sprzedażowe biletów lotniczych. Upusty będą sięgały nawet 40 proc.! Pierwsza odsłona objęła trzy egzotyczne miasta w Azji. Od dziś do 11 stycznia br. przeloty KLM do Kuala Lumpur, Singapuru i Osaki można kupić w cenie już od 1999 PLN. A to dopiero przedsmak niespodzianek zaplanowanych na 2014 rok!

 

W związku z noworocznym postanowieniem Air France i KLM warto śledzić zapowiedzi najnowszych ofert pojawiające się już z trzydniowym wyprzedzeniem na facebookowych profilach linii. Promocje będą trwały od 3 do 6 dni, a obniżki sięgną nawet 40 proc. w porównaniu do standardowych cen biletów lotniczych. Na liście wytypowanych miast znajdzie się wiele egzotycznych i wyczekiwanych kierunków. Aby nie przegapić akcji i upolować bilet w promocyjnej cenie warto śledzić zapowiedzi na Facebooku. Wszystkie oferty dostępne są również na bieżąco na stronach www.airfrance.pl oraz www.klm.pl.

„Oferujemy w Azji bogatą siatkę połączeń lotniczych, dlatego właśnie tę część świata wybraliśmy w styczniowej ofercie specjalnej. Nasze samoloty w regionie Azji i Pacyfiku latają aż do 25 miast. Tylko w Chinach oferujemy 8 destynacji. Do tego 3 miasta w Japonii, po 2 w Indonezji i Wietnamie. Na trasach azjatyckich oferujemy także orientalne posiłki w ramach bezpłatnego serwisu pokładowego, aby będąc jeszcze w podróży już poczuć smak Azji. Teraz, dzięki bardzo atrakcyjnym cenom promocyjnym, jeszcze więcej ciekawych świata Polaków będzie miało okazję ją odwiedzić.” – powiedziała Chloe Marchand, Dyrektor Generalna Air France KLM w Polsce.

„Spośród trzech proponowanych miast najlepiej znam Singapur. Przed przyjazdem do Polski przez kilka ostatnich lat byłam dyrektorem handlowym Air France KLM w regionie SIAN i wraz z całą rodziną mieszkaliśmy w tym, jednym z najmniejszych państw na świecie. Singapur jest upalny przez cały rok. Mimo niewielkich rozmiarów oferuje wiele atrakcji turystycznych jak np. Chinatown czy Ogrody Botaniczne. Jest też doskonałą bazą wypadową do wszystkich zakątków Azji stanowiąc jeden z największych lotniczych węzłów komunikacyjnych na świecie.” – dodała Chloe Marchand.

Promocyjne bilety lotnicze rezerwować można na stronach przewoźników: www.airfrance.pl i www.klm.pl, pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.

 

***

Air France KLM 

Grupa Air France KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie Air France KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 103 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków.  Air France KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. Air France i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 19 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o Air France KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com. Informacje na temat najnowszych promocji cenowych dostępne są na stronach www.airfrance.pl oraz www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444.

 

Grupa Air France KLM po raz 5 została światowym liderem w kategorii „Transport” w rankingu przedsiębiorstw uwzględniających w swojej polityce cele społeczne i ekologiczne The Dow Jones Sustainability Index 2013 (DJSI). Ponadto Grupa utrzymała 24 lokatę wśród najbardziej zrównoważonych firm na świecie. Linie Air France KLM są również 9 rok z rzędu liderem w sektorze „lotnictwo”.