Qatar Airways świętują zdobycie tytułu „Najlepszej Klasy Biznes na Świecie” otrzymanej podczas ceremonii Skytrax World Airline Awards 2017, oferując pasażerom atrakcyjne ceny na loty w klasie biznes. Ta specjalna promocja ma na celu uczczenie ogromnego sukcesu podczas targów Paris Air Show w zeszłym miesiącu, gdzie Qatar Airways zostały uhonorowane w kategoriach Linie Lotnicze Roku, Najlepsze Linie Lotnicze na Bliskim Wschodzie oraz Najlepszy Salon Biznesowy dla Klasy Biznes

 

-Qatar Airways zapraszają pasażerów do wspólnego świętowania i skorzystania z klasy biznes, ceny już od 8,190 PLN

 

 -Linie kontynuują ekspansję na nowe rynki, już tego lata wprowadzając loty do Pragi, Kijowa oraz Soharu w Omanie

 

Pasażerowie mogą skorzystać ze specjalnych cen na loty w wielokrotnie nagradzanej klasie biznes i odwiedzić szereg popularnych destynacji turystycznych i biznesowych, włączając niedawno wprowadzone loty do Nicei, Dublina oraz Skopje, a także wielu innych miejscowości z dynamicznie rosnącej siatki połączeń. Już w sierpniu linie uruchamiają loty do Kijowa, Pragi oraz Soharu w Omanie.

 

Jesteśmy bardzo dumni ze zdobycia nagrody dla Najlepszej Klasy Biznes na Świecie otrzymanej przez Skytrax i cieszymy się, że możemy świętować nasz sukces z pasażerami. Zapraszamy wszystkich podróżnych do skorzystania z tej niezwykłej promocji, która pozwala na wypróbowanie naszych światowej klasy usług  – mówi pan Ehab Amin, Dyrektor Handlowy Qatar Airways.

 

Do 9 sierpnia 2017 r., pasażerowie mogą rezerwować bilety w atrakcyjnych cenach w klasie biznes. Hangzhou już od 8,190 PLN, Bangkok od 9,206 PLN lub Manila od 11,760 PLN, ceny dotyczą rejsów na podróże do 31 marca 2018 r.

 

Niedawno linie wypuściły swój rewolucyjny, opatentowany koncept siedzeń w klasie Biznes – Qsuite. Qsuite to rewolucyjne fotele, które oferują pierwsze podwójne łóżko w klasie biznes wyposażone w chowane panele zapewniające prywatność i pozwalające pasażerom zajmującym sąsiedni fotel na stworzenie osobnego pomieszczenia. Regulowane panele i ruchome ekrany telewizyjne usytowane w poczwórnych siedzeniach pozwalają współpracownikom, przyjaciołom i rodzinom na zmianę siedzień w prywatne pomieszczenie do pracy lub wspólnego spędzania czasu. Nowe rozwiązanie oferuje pełną elastyczność w podróży i umożliwia pasażerom stworzenie otoczenia dostosowanego do własnych potrzeb.

 

Qatar Airways planują wprowadzenie kilku nowych destynacji do końca roku 2017 i  w 2018 r., tj: Canberra w Australii, Chiang Mai w Tajlandii, Rio de Janeiro w Brazylii, San Francisco w USA i Santiago w Chile.

 

Więcej informacji o lotach i promocjach Qatar Airways można znaleźć na stronie qatarairways.com/pl

 

*Obowiązują warunki promocji. Prosimy o sprawdzenie dostępności podczas dokonywania rezerwacji na stronie qatarairways.com/pl