Wygraj podróż na Wyspy Kanaryjskie

Uwaga KONKURS! Do wygrania voucher o wartości 6000 złotych do wykorzystania na zakup wycieczki na jedną z Wysp Kanaryjskich. Konkurs rusza 15 listopada i trwać będzie do 9 grudnia. Nie zwlekaj! Kliknij w poniższy link i weź udział w konkursie! Wystarczy przekonać nas, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić na ten przepiękny archipelag. Wypełnij obowiązkowe pola i koniecznie polub nas na facebooku! Wygrywa najbardziej interesująca odpowiedź!

 


    

Wyspy Kanaryjskie – słońce Europy

Krystalicznie czyste wody, rajskie plaże, słońce i ciepłe temperatury gwarantowane przez cały rok, pełna oferta aktywnego wypoczynku, parki tematyczne i wodne uatrakcyjniające wypoczynek rodzinny, niesamowite krajobrazy, kanaryjska architektura i tradycja – to jest pomysł na wypoczynek, zwłaszcza gdy w Europie panuje sroga zima.

        

    
        

Miasto trzech kultur

Chcesz zobaczyć jedno z najbardziej bogatych w zabytki miast hiszpańskich, PRZYJEDŹ do TOLEDO. Znane jako „miasto trzech kultur”, z uwagi na wielowiekowe współistnienie chrześcijan, Arabów i Żydów, Toledo zachowało w swych murach artystyczno-kulturową spuściznę w formie kościołów, pałaców, twierdz, meczetów i synagog. Duża różnorodność stylów artystycznych sprawia, że starówka stolicy La Manchy jest prawdziwym muzeum pod gołym niebem. Fakt ten przyczynił się do wpisania miasta na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

    
   
    
        
    

Nie przeocz

WIELORYBY

Chcesz, aby Twoje dzieci nie zapomniały swoich wakacji na Wyspach Kanaryjskich. Zabierz je na wycieczkę na oglądanie delfinów I wielorybów na Oceanie Atlantyckim. Ekscytująca wyprawa dla każdego!
    
        
GRENADA

U stóp gór Sierra Nevada,leży jedno z najbardziej interesujących miast Hiszpanii. Imponująca spuścizna Al-Andalus splata się z architektonicznymi perełkami renesansu i najbardziej nowoczesnymi obiektami, typowymi dla XXI wieku. Zapraszamy!
   

KARNAWAŁ

Przepiękne wręcz bajeczne stroje, rytmiczna latynoamerykańska muzyka, kostiumowe parady, estrady, koncerty, występy teatrów ulicznych trochę frywolności …. Zapraszamy na karnawał na Teneryfę!
    
       
JAZZ

45 Międzynarodowy Festiwal Jazzowy w Barcelonie potrwa do grudnia. Największe gwiazdy jazzu, wspaniałe koncerty i wystawy. Polecamy nie tylko miłośnikom jazzu!