Pod koniec grudnia Qubus Hotel Gdańsk otrzymał certyfikat „OkiemMamy”. Jest to kolejne wyróżnienie po „Hotel Przyjazny Rodzinie”, które potwierdza, że obiekt jest miejscem przyjaznym dla dzieci.

 

Qubus Hotel Gdańsk dołączył do grona 90 obiektów przyjaznych rodzinom z dziećmi w ramach certyfikacji prowadzonej przez portal okiemmamy.pl. Jego właścicielki postanowiły wyróżnić i promować hotele przystosowane do pobytów rodzinnych. Lokale, które spełnią założenia akcji, uzyskują specjalny certyfikat portalu OkiemMamy.pl i trafiają na listę publikowaną w Internecie. Organizatorzy certyfikacji podkreślają, że właśnie ta lista jest najważniejszym elementem akcji, ponieważ dzięki niej rodzice bez trudu będą mogli odnaleźć najbliższą restaurację, klub, czy hotel przystosowany do potrzeb dzieci.

– Choć sieć Qubus Hotel to obiekty klasy biznes, to coraz częściej odwiedzają nas również Goście indywidualni wraz ze swoimi pociechami. Dlatego część zmian, które wprowadziliśmy na przestrzeni 2 lat dotyczyła jeszcze lepszego przystosowania naszych obiektów do pobytów rodzinnych. W związku z tym w Qubus Hotel Gdańsk stworzyliśmy w restauracji kącik zabaw dla dzieci. Każdy maluch podczas posiłku otrzymuje też niespodziankę od szefa kuchni. Dodatkowo w restauracji funkcjonuje i cieszy się dużym powodzeniem sieciowe menu dla dzieci. Proponujemy w nim najbardziej lubiane przez małych Gości potrawy takie jak: zupa pomidorowa, delikatne, maślane kopytka, czy kolorowe naleśniki – mówi Karolina Daniluk Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu w Qubus Hotel Gdańsk – niezwykłą atrakcją dla małych Gości są też, organizowane od kwietnia do października, malownicze rejsy hotelową Q-Łódką – dodaje Karolina Daniluk.

We wszystkich 14 obiektach Qubus Hotel od 2 lat funkcjonuje też tzw. Oferta Rodzinna, w której sieć gwarantuje pobyt rodzinny w bardzo atrakcyjnych cenach. Coraz częściej Goście indywidualni decydują się na organizację w sieci, komunii, chrzcin czy urodzin. We wszystkich obiektach Qubus Hotel w 2013r. zorganizowanych zostało prawie 160 tego typu przyjęć. 

– Pobyty rodzinne czy przyjęcia okolicznościowe wymagają specjalnego przygotowania. Oprócz specjalnego menu i kącików zabaw, bardzo ważne jest też dostosowanie pokojów do potrzeb dzieci, zapewnienie łóżeczka i odpowiedniej przestrzeni. Do tej po, a także przyjazne podejście obsługi do małych Gości. Do 2013 6 naszych obiektów poddaliśmy certyfikacji „Hotel Przyjazny Rodzinie”, a kolejne 3 zgłosiliśmy do niej na początku tego roku. Wszystkie te wyróżnienia potwierdzają, że nasze hotele są przyjazne i przystosowane do rodzin z dziećmi – mówi Karolina Celińska Specjalista ds. Marketingu w sieci Qubus Hotel –  Dzięki zewnętrznym i wewnętrznym audytom stale sprawdzamy wysoką jakość obsługi oraz usług oferowanych naszym Gościom – dodaje Karolina Celińska.

Sieć Qubus Hotel istnieje na polskim rynku już 17 lat. Wieloletnie doświadczenie w organizacji zarówno konferencji i imprez biznesowych, jak też przyjęć okolicznościowych sprawia, że sieć  oferuje usługi na najwyższym poziomie.