Szukasz pomysłu na skuteczny program incentive travel? Chcesz zaskoczyć swojego klienta czymś wyjątkowym, a może słyszałeś o rejsach, ale nie wiesz jak sprzedać ten produkt. Już 18 grudnia w Warszawie będziesz miał możliwość przekonać się jak szerokie jest to zagadnienie i jak wiele różnych możliwości daje dla wyjazdów grupowych. Zapraszamy do udziału w szkoleniu sprzedażowym, które odbędzie się tego dnia w Radisson Blu Sobieski Hotel, Plac Artura Zawiszy 1, w godz. 09:30 – 12:20.

 

 

  • 09:30 – 10:30 – ”Rejsy wycieczkowe – nowy pomysł na udane incentive travel” – prezentacja podczas której pokażemy dlaczego rejsy są tak skutecznym narzędziem motywacyjnym oraz jak sprzedawać ten produkt.
  • 10:40 – 12:00 „Cruising, jedno słowo, tak wiele możliwości” – podczas tej prezentacja pokażemy jak wiele niepowtarzalnych scenariuszy oferują rejsy. Oprócz rejsów najpopularniejszymi statkami zaprezentujemy m.in.: rejsy rzeczne, polarne i ekspedycyjne, statkami cargo, luksusowymi żaglowcami, programy ski & sail, scubaspa i stay & cruise.

Na zakończenie spotkania przedstawimy szczegóły specjalnego programu CRUISING EXPERT, a wśród uczestnik rozlosujemy VOUCHER o wartości 2000zł do zrealizowania przy grupowej rezerwacji wybranego rejsu z naszej oferty. Spotkanie zamknie krótka prezentacja Wojtka Bęczarskiego z firmy Uwiecznieni.pl pt.: „Follow-up. Profesjonalna dokumentacja i prezentacja wspomnień jako element komunikacji oraz budowania długofalowej lojalności uczestnika incentive travel”.

Z uwagi na określoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa do dnia 13.12.2013. W tym celu prosimy o wysłanie maila na adres a.ruszewska@rejsclub.pl lub o telefon na numer: 509 855 820.