Ryanair, ulubiona tania linia lotnicza w Europie, ogłosił dziś (23 stycznia), że od 2007 roku przewiózł 2,000,000 pasażerów z/do Warszawy. Polscy pasażerowie wybierają gwarantowane najtańsze ceny połączeń, najlepszą punktualność i najmniej statystycznie zagubionych bagaży.

Dorota Gardocka była 2 milionowym pasażerem Ryanair w Warszawie Modlin. Pani Dorota podróżowała z Warszawy do Londynu z mężem i córką.

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycje lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 27 wspaniałych połączeń z Modlina, w tym dwa połączenia krajowe do Wrocławia i Gdańska, które zaczną operować 2 kwietnia.

 

Katarzyna Gaborec z Ryanair, powiedziała:

“Ryanair zajmuje pozycje lidera na rynku. Powrót operacji do Lotniska Warszawa Modlin pozwoliło nam pozostać numerem 1 w Polsce. Od 2007 roku przewieźliśmy ponad 2 miliony pasażerów z/do Warszawy. Jesteśmy zadowoleni z rosnącego ruchu pasażerskiego w Warszawie i liczymy na dalszy dynamiczny rozwój. W czasach recesji liczba pasażerów Ryanair wzrasta z miesiąca na miesiąc, gdyż konsumenci chcą jak najwięcej oszczędzić, korzystając z najniższych cen połączeń jakie oferuje Ryanair w porównaniu z cenami połączeń jakie oferują inni przewoźnicy. Obecnie Ryanair oferuje 27 połączeń z Warszawy Modlin, w tym dwa krajowe do Wrocławia i Gdańska, które startują już w kwietniu.”