Kiedy zbliżają się okazje do zakupu prezentów dla naszych najbliższych zawsze dopada nas swoista burza pomysłów? Jaki prezent kupić? Co wywoła największy zachwyt i wdzięczność obdarowywanego? Jak uniknąć powielanie pomysłów z poprzednich lat? Podpowiadamy jakim upominkiem możemy podbić serca naszych Walentynek z okazji nadchodzącego Dnia Zakochanych, przypadającego jak co roku 14 lutego.

Szybkie tempo pracy, obowiązki domowe czy po prostu zmęczenie, to główne przyczyny powielania prezentów walentynkowych. A przecież Walentynki to znakomita okazja do oryginalnych i wymyślnych wyznań miłości.

Standard zawsze w modzie!

Najpopularniejszymi prezentami walentynkowymi od lat są książki oraz płyty ze standardami muzyki rozrywkowej. Głównymi pozycjami są wydania Kamasutry, poradniki o masażu bądź sztuki kochania. Równie chętnie zakochani wybierają albumy z piosenkami o tematyce miłosnej. Nie sposób wymienić wszystkich wartościowych i godnych zakupu propozycji. Warto wybrać się do sklepu, aby znaleźć coś dla siebie.

Pakiety hotelowe – celebruj swoją miłość odrywając się od codzienności

Coraz większym uznaniem wśród zakochanych cieszą się są pakiety pobytowe w hotelach. Zainteresowani mogą przebierać w ofertach w zależności od własnych upodobań. Wyjazd w góry, do lasu, nad morze, a może do dużego, europejskiego miasta – hotele prześcigają się w ofertach oraz atrakcjach gwarantowanych swoim gościom. Rozkład święta w tym roku szczególnie motywuje do wyjazdu z miasta.

Naszym Gościom przygotowaliśmy miłą niespodziankę w pokoju na początek przyjazdu. Jest to butelka aromatycznego wina lub romantyczny wystrój pokoju wykonany specjalnie ze świeżych kwiatów – mówi Iwona Kmiecik, Zastępca Dyrektora hotelu Bayjonn Sopot. Dodatkowo w ramach pakietu Walentynkowy Pobyt w Sopocie czeka na naszych Gości wiele atrakcji: dalekowschodnie meny w restauracji ThaiThai, zabiegi spa, czy znane w całej Europie, klubowe życie nocne. Bez kozery mówi się „Sopot never sleeps”. 14 lutego to bez wątpienia dobra okazja, aby spędzić ten czas razem. – dodaje.

Namiętność nam w głowie

Jak podkreśla jeden z portali aukcyjnych, podczas walentynek zainteresowanie akcesoriami erotycznymi wśród internatów rośnie nawet o 49%. Prym wiodą gry i przebrania tematyczne oraz intymne gadżety. Prezent walentynkowy w postaci bielizny możemy uznać za tradycję, której szczególnie wierni są Panowie. Cytując słowa klasyka: Love is everywhere! (miłość jest wszędzie).

Nawet jeśli wręczymy ukochanemu/ukochanej najbardziej wyszukany prezent nic nie zastąpi w tym dniu najprostszego gestu jakim jest przytulenie i szczery pocałunek. Wszystkim zakochanym życzymy pięknych chwil u boku Walentynki.