Ryanair, linie lotnicze Nr 1 w Polsce, dziś (8 kwietnia) ogłaszają uruchomienie 2 polskich baz tej zimy, w Porcie Lotniczym Warszawa Modlin i w Gdańsku, z 4 nowymi połączeniami w sezonie zimowym z Warszawy do Gdańska, Madrytu, Shannon i Wrocławia (w sumie 20), zapewniając do 1,9 mln pasażerów rocznie oraz utrzymanie 1,900 stanowisk pracy “na miejscu”, 265 operacji lotniczych tygodniowo, z inwestycją Ryanair ponad $90 mln na lotnisku Warszawa Modlin.

 

Od października 2014r., obecność Ryanair w Warszwie znacząco wzrośnie i przyniesie:

  • 1 stacjonujący samolot
  • 4 nowe połączenia w sezonie zimowy: Gdańsk, Madryt, Shannon i Wrocław
  • Wzrost operacji lotniczych z 174 do 265 tygodniowo
  • Ponad 1.9 mln pasażerów p.a. w Warszawie
  • Ponad 1,900* stanowisk pracy “na miejscu” w rejonie lotniska Warszawy Modlin

Ryanair świętuje otwarcie nowej bazy w Porcie Lotniczym Warszawa Modlin i 4 nowe połączenia oferując promocyjną sprzedaż 100 tysięcy biletów od  84 zł na podróż w maju i czerwcu, do czwartku półnoncy (10 kwietnia). 4 nowe połączenia z Warszawy Modlin będą dostępne w sprzedaży na stronie www.ryanair.com jutro.

                                        4 NOWE POŁĄCZENIA Z WARSZAWY                                        

Gdańsk         

   4 x dziennie

Madryt

   8 x tygodniowo

Shannon

   4 x tygodniowo

Wrocław

   4 x dziennie

 

W Warszawie, Dyrektor Generalny Ryanair, Michael O’Leary powiedział:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza otwarcie bazy w Porcie Lotniczym Warszawa Modlin tej zimy, oferując 20 połączeń, w tym 4 nowe trasy do Gdańska, Madrytu, Shannon i Wrocławia, jednocześnie zapewniając 1,9 mln pasażerów rocznie i utrzymanie 1,900* stanowisk pracy „na miejscu” w regionie lotniska Warszawy Modlin. Inwestycja Ryanair wyniesie ponad $90m w Warszawie Modlin.

Aby uczcić naszą nową bazę w Warszawie Modlin i 4 nowe trasy ogłaszamy wyprzedaż 100,000 miejsc od 84zł na podróż w maju i czerwcu. Bilety muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (10 kwietnia). Ponieważ tanie bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Rezerwacje na stronie www.ryanair.com.”

 

Kenny Jacobs z Ryanair, powiedział:

,,Polscy pasażerowie już wybrali Ryanair z powodu naszych niskich cen i – wiodącej w branży -obsługi klienta.  Teraz  mogą również zarezerwować swoje loty na naszej nowej stronie internetowej, cieszyć się możliwością wniesienia na pokład samolotu bezpłatnie drugiej małej torby podręcznej, ,,Cichymi lotami”,  numerowanymi miejscami i możliwością używania prywatnych urządzeń elektronicznych na wszystkich etapach lotu. Ryanair jest idealnym wyborem, także dzięki nowej aplikacji mobilnej i przygotowywanymi przez nas nowymi produktami dla rodzin i firm. Ryanair nadal dostarcza o wiele więcej niż tylko najniższe ceny.”

 

*Badania ACI potwierdzają: na każdy 1 mln pasażerów na międzynarodowych lotniskachutrzymanych jest do 1000 stanowisk pracy ,,na miejscu”.