Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś 26 kwietnia 2016 r. poinformowała o uruchomieniu nowego połączenia z Poznania do Alicante. Połączenie będzie wykonywane od 3 listopada   2016 r.  

Aby uczcić ogłoszenie nowej trasy Poznań – Alicante, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 129 zł na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnej cenie można zarezerwować na stronie internetowejwww.ryanair.com do środy 4 maja.


Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

 

„Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Poznania do Alicante. Połączenie będzie wykonywane od 3 listopada. Bilety są do nabycia na stronie www.ryanair.com.

 

Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych, jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny. 

 

Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot  z Poznania do Alicante w cenie od 129 zł na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do środy 4 maja do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.comjuż dziś.”

 

 

NOWA TRASA Z POZNANIA   

Trasa

Początek operacji

Cena

Alicante 

3 listopada   

129 zł