Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, dziś 16 lutego 2016 r. poinformowała o uruchomieniu nowego połączenia z Warszawy Modlin do Porto. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu od 2 listopada 2016 r.   


Aby uczcić ogłoszenie nowego połaczenia Warszawa Modlin – Porto, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na tej trasie w cenie od 109 zł na podróż w listopadzie. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do wtorku 23 lutego do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

„Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Warszawy Modlin do Porto. Połączenie będzie wykonywane dwa razy w tygodniu od 2 listopada 2016 r. Bilety w promocyjnych cenach są do nabycia na stronie www.ryanair.com.

 

Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny.  

 

Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot                  z Warszawy Modlin do Porto  w cenie od 109 zł na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnej cenie dostępne będą od czwarku 19 do wtorku 23 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

 

 

NOWA TRASA Z WARSZAWY MODLIN   

Trasa

Częstotliwość

Początek operacji

Cena

Porto

2 x tygodniowo

2 listopada

109 zł