KRAKÓW, RZESZÓW, WARSZAWA, WROCŁAW

Ryanair, nr 1 linia lotnicza w Polsce, dziś (20 marca) ogłosił zwiększenie frekwencji lotów z czterech polskich miast do Dublina w sezonie zimowym.

Zimą tego roku irlandzki przewoźnik zwiększy częstotliwość lotów do Dublina z:

  • Krakowa z 6 do 9 połączeń tygodniowo
  • Rzeszowa z 2 do 3 połączeń tygodniowo
  • Warszawy z 5 do 6 połączeń tygodniowo
  • Wrocławia z 4 do 5 połączeń tygodniowo

 

Katarzyna Gaborec z Ryanair powiedziała:

“Mam przyjemność ogłosić zwiększenie częstotliwości lotów Ryanair z Krakowa, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia do Dublina w sezonie zimowym. Wyjątkowo wcześnie ogłaszamy rozkład lotów na zimę do stolicy Irlandii co pozowoli pasażerom z dużym wyprzedzeniem zaplanować podróż. Bilety są dostępne w sprzedaży już od dziś.

Polscy pasażerowie mogą nadal się cieszyć z niskich cen biletów Ryanair i lotów na czas, jak również z numerowanych miejsc, możliwości wniesienia na pokład samolotu drugiej darmowej małej torby, łatwiejszym dostępem do strony internetowej, systemem rejestracji pasażerów „My Ryanair”, 24 godzinnym okresem ochronnym, obniżonej opłaty za bagaż i oraz z dalszych ulepszeń, które będą wdrażane w ciągu najbliższych miesięcy

Z okazji ogłoszenia dodatkowych częstotliwości lotów z Polski do Dublina Ryanair ogłasza wyprzedaż  100,000 miejsc już od €19.99 na podróż w kwietniu i maju. Są one dostępne do rezerwacji do poniedziałku północy, 24 marca. Bilety po tych szalenie niskich cenach będą rozchwytywane szybko, wiec zachęcamy pasażerów aby dokonywać rezerwacji natychmiast na stronie www.ryanair.com”.