Czy marzyłeś kiedyś o zakupach w Harrodsie, o obejrzeniu sztuki teatralnej na West Endzie lub po prostu o pikniku w Hyde Parku? Teraz jest to prostsze niż kiedykolwiek. British Airways pomoże Ci zorganizować Twój wymarzony pobyt w Londynie. Musisz tylko odwiedzić stronę ba.com.

 

Warszawa, 20 marca 2014 – Londyn, jedno z największych miast w Europie, to miejsce tętniące życiem, wielokulturowe, które nigdy nie zasypia. Pełno w nim najwyższej klasy atrakcji turystycznych, takich jak Tate Modern czy National Gallery, a także najlepszych sklepów i restauracji w Europie: znajduje się w nim ponad 6 000 restauracji, w tym 65 nagrodzonych gwiazdką w przewodniku kulinarnym Michelin. Życie nocne Londynu jest słynne na całym świecie i zapewnia wyjątkowe wspomnienia na długi czas.

Kompleksowa oferta

Zorganizowanie niezapomnianego weekendu w Londynie jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Na stronie ba.com możesz zaplanować swój wyjazd bez zbytniego wysiłku: oprócz rezerwacji lotu i pobytu w hotelu, strona umożliwia także zakup biletów do teatru, wizytę w muzeum figur woskowych Madame Tussauds, zwiedzanie miasta w słynnym piętrowym autobusie czy też skorzystanie z wielu innych możliwości oferowanych przez Londyn. Specjaliści British Airways wybrali najbardziej popularne atrakcje turystyczne i udostępnili je dla swoich klientów. Wystarczy po prostu dodać je do wybranego lotu czy rezerwowanego hotelu i pozwolić przewoźnikowi zadbać o wszelkie formalności.

Spokojna podróż

British Airways wie,  że relaksująca podróż jest niezbędnym elementem niezapomnianego wyjazdu. Strona ba.com umożliwia zarządzanie rezerwacją i dokonywanie w niej zmian nawet do 24 godzin przez wylotem. Obejmuje to także zmiany w limicie bagażu. Pasażerowie Club Europe, przestrzegający specjalistycznych diet, mają możliwość zamówienia poprzez stronę ba.com (zakładka Zarządzaj swoją rezerwacją) specjalnych posiłków. Dla osób planujących zakupy w Londynie, linie British Airways oferują jedne z najwyższych limitów bagażu na świecie: mogą one bez dodatkowej opłaty zabrać ze sobą jedną torbę podróżną o wymiarach 56cm x 45cm x 25cm oraz mniejszą torbę o wymiarach 45cm x 36cm x 20cm. Limit wagi pojedynczej torby to 23 kg.

Podróż z dziećmi

Jeżeli zdecydujesz się na podróż z dziećmi to nie musisz się obawiać nudy na pokładzie. Program Skyflyer for Kids umożliwia takie zarządzanie rezerwacją by potrzeby najmłodszych pasażerów były w pełni zaspokojone. W razie potrzeby, specjalne foteliki, posiłki czy nawet małe zabawki dla dzieci zostaną dostarczone przez obsługę. Zestawy Skyflyer for Kids charakteryzują się ciekawym motywem lotniczym, który sprawi, że najmłodsi będą nimi zainteresowani przez całą podróż. Na dzieci w wieku od 3 do 5 lat czeka zestaw zawierający kredki oraz zeszyt do kolorowania „Rozwiń skrzydła”, w którym możemy spotkać ich ulubionego bohatera – kota Cuthberta. Zestaw dla dzieci powyżej 6 roku życia zawiera natomiast długopis oraz książkę „Wing It”, zawierającą interesujące fakty dotyczące latania, a także puzzle i łamigłówki sudoku.

Spełnij swoje marzenia i zabierz swoich bliskich na weekend do Londynu. Dzieli Cię od niego tylko jedno kliknięcie!

Rozkład lotów

Linie British Airways oferują dwa loty dziennie na trasie Londyn-Warszawa:

LHR – WAW

07:35 – 11:00

14:00 – 17:25

WAW – LHR

12:05 – 13:45

18:15 – 19:45

Ceny biletów powrotnych z bagażem podręcznym zaczynają się od 685 złotych, natomiast z jedną sztuką bagażu rejestrowanego od 789 złotych.

 

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie British Airways zapraszamy na naszą stronę internetową: www.ba.com