Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, zaprezentowałą ostatnie innowacje w ramach realizacji 4. roku programu Always Getting Better. Główną z nich jest możliwość dokonywania rezerwacji głosowych (system Alexa) na stronie internetowej Ryanair.com

 

Ryanair ogłosił także, że nowe boeingi 737 MAX “Gamechanger”, które mają być dostarczone na wiosnę 2019 roku, wyposażone będą w fotele typu “Zodiak slimline”. Dzięki nowej aranżacji i stylizacji wnętrz nowych boeingów, będzie w nich również więcej miejsca (zarówno na nogi jak i w schowkach na bagaże). Dodatkowo dzięki zmianom w położeniu tylnej kuchni oraz toalet w końcu samolotu, pasażerowie Ryanaira będą mogli korzystać z wygodnych miejsc z 31 calami miejsca na nogi – to więcej niż w British Airways czy klasie ekonomicznej Lufthansy.

 

To ostatnie z inicjatyw Ryanaira w ramach 4. roku realizacji programu Always Getting Better. Nasz cel stania się “Amazonem Podróży” jest coraz bliżej dzięki takim innowacjom jak loty łączone w Rzymie i Mediolanie, loty transatlantyckie z Madrytu dzięki współpracy z Air Europa, wyłączne partnerstwo z Erasmus Student Network, integracja z Apple Pay na pierwszych sześciu rynkach oraz ulepszona oferta Ryanair Rooms. A to dopiero początek.

 

Ryanair świętował także milliard pasażerów od początku swojej historii, a więc pierwszego lotu z Waterford do Londynu Gatwick w czerwcu 1985 r. Z tej okazji, a także z uwagi na ogłoszenie nowych inicjatyw, Ryanair wprowadził do sprzedaży million biletów z 20% zniżką. Promocja dotyczy podróży w listopadzie oraz grudniu 2017 r. Rezerwacji biletów można dokjonać na Ryanair.com lub przez aplikację tylko dziś 2 sierpnia do północy.

 

Kenny Jacobs, Chief Marketing Officer Ryanaira, w Londynie powiedział:

 

“Od naszego pierwszego lotu w 1985 r. przewieźliśmy właśnie miliardowego pasażera. Ogłosiliśmy również nasze ostatnie innowacje w ramach 4. roku realizacji programu Always Getting Better. Od dziś na naszej stronie internetowej można dokonać rezerwacji lotu czy hotelu głosem (system Alexa), można także sprawdzić status lotu. Z przyjemnością poinformowaliśmy również o dodatkowym miejscu na nogi (31 cali) w nowych samolotach Boeing 737 Max “Gamechanger” wyposażonych w fotele typu Zodiak slimlime.”