BILETY JUŻ OD 19 zł

Ryanair, ulubione tanie linie lotnicze w Europie, dzisiaj (2 kwietnia) świętuje start długo oczekiwanych połączeń krajowych z/do Warszawy Modlin do/z Wrocławia i z/do Warszawy Modlin do/z Gdańska. Loty będą odybwać się codziennie.

 

Z tej okazji ogłasza wielką wyprzedaż, w postaci tanich biletów już od 19 zł (w jedną stronę), na trasach Warszawa – Gdańsk  – Warszawa i Warszawa – Wrocław – Warszawa na podróż w kwietniu i maju, rezerwacje do czwartku 3 kwietnia. 

 

Katarzyna Gaborec z Ryanair’a powiedziała:

“Dziś Ryanair świętuje rozpoczęcie długo oczekiwanych lotów krajowch w  z/do Warszawy Modlin do/z Wrocławia i Gdańska. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tzw. krajówki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Jest to wielkie wydarzenie zarówno dla naszych linii, jak i naszch pasażerów.  Niewątpliwie oferta tanich lotów Ryanair po kraju przekona  podróżujących do latania z nami, jak również fakt, że latanie jest dostępne dla każdego i na każdą kieszeń.

Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie rozszerza ofertę o nowe połączenia. Tego lata w ofercie mamy również nowe trasy po Polsce z Krakowa i Wrocławia do Gdańska, które wystartują 1 lipca, a także nowe połączenia międzynarodowe, które rozpoczynają się w tym tygodniu z Warszawy Modlin do Salonik i Alicante, jak i z Krakowa do Shannon.

Z tej okazji Ryanair oferuje bilety z/do Warszawy Modlin do/z Wrocławia i Gdańska już od 19 zł na podróż w kwietniu i maju, a z/do Wrocławia do/z Gdańska i z/do Krakowa do/z Gdańska, już od 119zł na podróż w lipcu i sierpniu. Oferta dostepna jest na ryanair.com do czwartku 3 kwietnia. ”