Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, wprowadziła Kredyt Podróży Ryanair, nową inicjatywę, w ramach której każdy, kto dokona rezerwacji zakwaterowania na stronie Ryanair Rooms otrzyma 10% kredyt na lot Ryanairem

 

Każdy klient posiadający konto “MyRyanair”, który dokona rezerwacji hotelu na stronie Ryanair Rooms otrzyma 10% zwrotu w postaci kredytu podróży na lot do wykorzystania na stronie Ryanair.com.

 

Dla przykładu, jeśli ktoś wybiera się na 4 dni do Barcelony i za pobyt w hotelu zapłaci 400€, otrzyma 40€ w ramach kredytu podróży na konto MyRyanair. Średnia cena biletu w Ryanair to 41€, co oznacza, że następny lot Ryanairem będzie gratis.

 

Ryanair ostatnio wprowadził duże zmiany na stronie Ryanair Rooms i nadal dąży do uzyskania statusu ‘Amazona Podróży’. Ryanair Rooms to strona, na której znaleźć można róźne rodzaje zakwaterowania jak hotele, hostele, wille wakacyjne, B&B, wszystkie w najlepszych cenach. Nowa strona z funkcją dynamicznego wyszukiwania i uproszczonym procesem rezerwacji daje klientom możliwość wyboru z ponad 1,2 miliona pokoi na całym świecie.

 

Kredyt Podróży to ostatnia inicjatywa w ramach realizacji 4. roku programu “Always Getting Better”. Wcześniej wprowadziliśmy spersonalizowaną stronę Ryanair.com, chińską wersję językową strony, Ryanair Tickets – bilety na koncerty i eventy oraz loty transatlantyckie we współpracy z Air Europa. Zintegrowaliśmy także system płatności Apple Pay oraz podjęliśmy współpracę z Erasmus Student Network.
 
Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział:

“Cieszymy się z wprowadzenia naszej nowej inicjatywy w ramach programu „Always Getting Better” – Kredytu Podróży. Wszystkim, którzy dokonają rezerwacji hotelu na stronie Ryanair Rooms oferujemy zwrot w wysokości 10% wartości na zakup lotu Ryanairem.

 

Ta nowa inicjatywa da naszym klientom wiele korzyści. Na Ryanair Rooms bedą mogli zarezerwować te same hotele, co na innych portalach rezerwacyjnych, i dodatkowo otrzymać 10% zwrotu na zakup lotu Ryanairem.

 

Ostatnie zmiany na Ryanair Rooms obejmują dynamiczne wyszukiwanie oraz uproszczony proces rezerwacji. Klienci będą mogli dokonać rezerwacji ulubionego hotelu w najlepszej cenie, a w ramach Kredytu Podróży otrzymają całą naszą prowizję na poczet lotów Ryanairem.

 

We współpracy z 5 firmami oferujemy naszym klientom zakwaterowanie w ponad 1,2 miliona pokoi, poczynając od hoteli 5* aż do hosteli i B&B. Dzięki Kredytowi Podróży nasi klienci otrzymają dodatkowo możliwość tańszego pdróżowania Ryanairem. To najlepsza okazja do rezerwacji hotelu na Ryanair Rooms!”