Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (17 maja) ogłosiła wprowadzenie pierwszych lotów łączonych na lotnisku Rzym Fumicino umożliwiając swoim pasażerom podróże tranzytowe w ramach jeszcze szerszej siatki połączeń

 

Od dziś pasażerowie Ryanaira mogą:

 

-wyszukać lot łączony przez Rzym Fumiciono na stronie internetowej Ryanair.com

 -zarezerwować lot łączony na 10 pierwszych trasach z przesiadką w Rzymie Fumicino (więcej tras wkrótce)

 -polecieć z/do Alicante, Barcelony, Bari, Brukseli, Comiso, Katanii, na Maltę oraz Sycylię (Palermo) przez Rzym

 -skorzystać z tranzytów wewnątrz lotniska bez koniezcności opuszczania strefy zastrzeżonej terminala

 -nadać bagaż do miejsca docelowego bez koniecznościu odbioru i ponownego nadania w Rzymie Fumicino

 

Usługa lotów łączonych jest naszą najnowszą inicjatywą w ramach 4. roku realizacji programu “Always Getting Better”. Już wkrótce nasi pasażerowie mogą oczekiwać jeszcze więcej lotów łączonych w ramach całej siatki połączeń Ryanaira. Jesteśmy przekonani, że loty łączone na lotnisku Rzym Fumicino okażą się wielkim sukcesem.

 

David O’Brien, Chief Commercial Officer Ryanaira powiedział:

 

“Cieszymy się bardzo mogąc uruchomić pierwsze loty łączone z przesiadką w Rzymie Fumiciono. Umożliwiamy tym samym naszym pasażerom możliwośc zarezrwowania lotów łączonych w najniższych cenach w Europie. Na początek w sprzedaży znajduje się 10 tras z Rzymu, z których mogą korzystać nasi pasażerowie tranzytowi bez konieczności wychodzenia ze strefy zastrzeżonej terminala, a także odbioru i ponownego nadania bagażu do miejsca docelowego. Usługa ta jest naszą najnowszą inicjatywą w ramach 4. roku realizacji programu “Always Getting Better”. Już wkrótce (na przestrzeni kilku tygodni/miesięcy) w ramach lotów łączonych będzie można skorzystać z jeszcze większej liczby tras. Nadal prowadzimy również rozmowy z liniami lotniczymi Aer Lingus i Norwegian, a także innymi potencjalnymi partnerami, aby jeszcze w tym roku zaproponować naszym pasażerom loty łączone z wykorzystaniem połączeń realizowanych przez innych przewoźników.”