Lataj po Polsce od 19 zł w kwietniu i maju, jeszcze tak tanio nie było!

Ryanair, największe tanie linie lotnicze w Europie ogłasza, że od dziś 25 marca udostępnia bilety lotniczne na połączenia krajowe z/do Warszawy do/z Gdańska i z/do Warszawy do/z Wrocławia w cenie od 19 zł na loty w miesiącu kwietniu i maju. Tanie bilety będą dostępne w sprzedaży na co najmniej 7 dni przed planowana datą podróży na stronie www.ryanair.com do północy (24:00) 31 marca (poniedziałek).

 

Podana cena biletu 19 zł obejmuje wszystkie podatki i opłaty, co pozwala pasażerom, którzy podróżując wyłącznie z bagażem podręcznym, bez pierwszeństwa wejścia na pokład, dokonując odprawy on-line, latać za wskazaną cenę 19 zł.

 

Katarzyna Gaborec z Ryanair powiedziała:

“Tylko Ryanair sprzedaje najtańsze w Polsce bilety lotnicze, już od 19 zł. Latanie po kraju jeszcze tak tanie nie było! Ponadto, nasze tanie linie lotnicze zajmują pozycje lidera w Polsce pod względem ruchu pasażerskiego, punktualności i obsugi klienta.

Od dziś 25 marca pasażerowie mogą rezerwować bilety lotnicze na polskie połączenia krajowe za cenę 19 zł w miesiącu kwietniu i maju. Bilety muszą być zarezerwowane najpóźniej do północy (24:00) 31 marca (poniedziałek), na co najmniej 7 dni przed planowaną podróżą. Jesteśmy przekonani, że ta fantastyczna oferta tanich lotów po Polsce będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem, zatem zachęcamy pasażerów do rezerwowania biletów na stronie www.ryanair.com, zanim zostaną wyprzedane”.