Młodzi, ambitni przewodnicy warszawscy zamiast ze sobą rywalizować postanowili współpracować. Założyli kolektyw Best In Warsaw. Razem proponują turystom przejażdżki segwayami, rowerami, zabytkowymi nyskami, między innymi w stylu komunistycznym. Współpracują zdobywając najlepsze recenzje na tripadvisorze i podbijając swoim entuzjazmem zagranicznych turystów, którzy zachwycają się Warszawą.  

 

W skład kolektywu wchodzi Segway City Tours, którzy jako jedyni w Warszawie organizują ekskluzywne wycieczki segwayami z najlepszymi przewodnikami w mieście. W nowym sezonie 2014 oferują też łączone nyskowo-segwayowe przejażdżki.

Segwaye to niezwykłe maszyny, które umożliwiają zobaczenie więcej w krótszym czasie. Popularny na świecie, znany z Berlina czy Amsterdamu sposób zwiedzania miast zawitał ponownie do stolicy i zwraca powszechną uwagę. Teraz można dużo szybciej i ciekawiej, a przede wszystkim bez wysiłku przemierzać Warszawę szlakami miejsc, których żaden turysta pominąć nie powinien. Segway to elektryczny dwukołowy pojazd, który doskonale sprawdza się jako środek transportu osobistego, czyniąc zwiedzanie bardziej interesującym. Wystarczy kilka minut szkolenia z obsługi i każdy staje się mistrzem kierownicy. To bardzo przyjazny, intuicyjnie działający mechanizm zapewniający doskonałą zabawę. Łamie ograniczenia i bariery przestrzenne, dając dużo wolności.

Firma SegwayCityTours po raz kolejny przygotowała letnią ofertę, na którą składają się dwie trasy wycieczek – każda z nich to dystans od 10 do 15 kilometrów. W ich trakcie zwiedzający mogą liczyć na postoje i czas na wykonanie pamiątkowych zdjęć oraz wysłuchanie ciekawych opowieści przygotowanych przez przewodników. Wycieczkę można zamówić codziennie, a w ofercie znajdują się dwie główne trasy: Starówka i Praga w wersji półtora lub trzygodzinnej. Możliwa jest też wycieczka łączona segwayowo-rowerowo-nyskowa. Krótkie szkolenie z obsługi segwaya, kask i… ruszamy!