W nadchodzącym sezonie zimowym znacznie poprawi się dojazd narciarzy z Warszawy do Popradu w słowackich Tatrach.

W terminie od 15 grudnia 2015 r. do 10 marca 2016 r. łotewskie linie lotnicze uruchamiają połączenie lotnicze z Warszawy na lotnisko Poprad-Tatry. 

Rejsy wykonywane będą samolotami Boeing 737-300  w każdy wtorek oraz czwartek. 

Czas przelotu ze stolicy Polski do Popradu wynosić będzie maksymalnie 65 minut.

Dzień

Z /Do

Godzina wylotu

Godzina przylotu

Wtorek

Czwartek

Warszawa /Lotnisko Chopina/ Poprad – Tatry

16:10

17:15

Wtorek 

Czwartek

Poprad – Tatry 

Warszawa /Lotnisko Chopina/

18:10

19:15

Bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy do Popradu mają zachęcić wszystkich miłośników białego szaleństwa, którzy chcą szybko, komfortowo i cenowo atrakcyjnie dotrzeć do słowackich Tatr. Ceny biletów lotniczych w jedną stronę kształtują się od 225 PLN. 

W cenie biletu każdy pasażer może przewieźć do 8 kg bagażu podręcznego dodatkowo. Grupy zorganizowane /6 i więcej osobowe/ są zwolnione z opłat za bagaż rejestrowany /do 20 kg/.   

NARTY I SNOWBOARDY LECĄ – GRATIS !!!

Bilety lotnicze mogą pasażerowie zarezerwować poprzez stronę internetową www.airbaltic.com lub w biurze firmy INTAIR, która jest Generalny Agentem Sprzedaży airBaltic na rynku polskim. Kontakt: Tel: 22/559 39 33, E-mail: airbaltic@intair.pl, www.intair.pl

Zapytania dotyczące rezerwacji grupowych należy kierować na adres mailowy: groups@intair.pl 

pastedGraphic_4.png  pastedGraphic_5.png 

Lotnisko POPRAD-TATRY znajduje się na wysokości 718 m n.p.m. i należy do najwyżej położonych lotnisk dla samolotów transportowych w Europie Środkowej. Usytuowane jest około 200 m od węzła autostradowego łączącego Poprad i Wysokie Tatry z Niskimi Tatrami /Jasna – Chopok/. Odległość z lotniska Poprad-Tatry do najpopularniejszych słowackich ośrodków narciarskich wynosi kilkanaście kilometrów. Podróż samochodem z lotniska do Tatrzańskiej Łomnicy trwa 15 minut, na Strbske Pleso 30 minut a do Jasnej pod Chopokiem w Niskich Tatrach około 45 minut.

pastedGraphic.png  pastedGraphic_1.png