Jeep Compass – główna nagroda Skandia Maraton Lang Team – już u właściciela!

W środę, 20 listopada, w salonie AUTO SKACZKOWSKI Warszawa – Mory odbyło się uroczyste wręczenie głównej nagrody Skandia Maraton Lang Team 2013. Jeep Compass – trafił w ręce Bogusława Opryszka.

W tym roku zmieniły się zasady rywalizacji o nagrodę główną – Jeepa Compassa. Zwycięzcę poznaliśmy 28 września w Kwidzynie. O samochód walczyli uczestnicy, którzy wystartowali i ukończyli przynajmniej trzy edycje Skandia Maraton Lang Team. To nie wszystko. Na trasie każdej z nich obecne było mobilne studio fotograficzne. W rywalizacji o Jeepa liczyli się kolarze, którzy dali się sfotografować i fotografią udowodnili, że…„Rower to – moja pasja”! Z tego zadania najlepiej wywiązał się Bogusław Opryszek. To on wykazał się największą kreatywnością i w środę mógł wyjechać z warszawskiego salonu pięknym Jeepem Compassem.

 

– Jazda na rowerze to moja wielka pasja. W Skandia Maraton Lang Team ścigam się już od kilku lat. Mój najlepszy wynik to trzecie miejsce na dystansie mini. Od dawna liczyłem, że uda się coś wygrać i wreszcie się udało – mówił Bogusław Opryszek po odebraniu kluczyków do Jeepa. – Mój pomysł na konkurs? Postanowiłem połączyć jazdę na rowerze z postaciami z baśni i legend. Na finałowej edycji w Kwidzynie zaprezentowałem strój związany z Szewczykiem Dratewką – zdradził szczęśliwy posiadacz Jeepa Compassa.

Kluczyki do Jeepa w obecności Agnieszki Szymańskiej, Specjalisty ds. Marketingu w Skandia Życie TU S.A. i Czesława Langa, Dyrektora Generalnego wyścigu, przekazał szczęśliwemu zwycięzcy – Krzysztof Kłos, Jeep Product Manager, Fiat Auto Poland S.A.  

 

– Bardzo się cieszę, że nasza współpraca z Jeep, Fiat Auto Poland S.A. trwa i tak dobrze się rozwija. Główny cel organizowania Skandia Maraton Lang Team to popularyzacja aktywnych form spędzania czasu, atrakcyjne nagrody mogą w tym pomóc. Na trasie nie brakuje chwil słabości. Zdarza się, że w takim trudnym momencie myśl o wyjątkowej wygranej dodatkowo nas motywuje – mówi Czesław Lang, Dyrektor Generalny wyścigu.

Zwycięzcy i zarazem nowemu właścicielowi Jeepa Compassa gratulujemy i już dziś zapraszamy do udziału w Skandia Maraton Lang Team 2014.