Organizujesz spotkanie biznesowe w Gdańsku, Sopocie, Gdyni lub w innej części województwa pomorskiego? Obejrzyj spot promujący bezpłatną aplikację mobilną GCBeVENT i przekonaj się, jak możesz usprawnić swoje wydarzenie!

Turyści, również ci biznesowi coraz chętniej korzystają z urządzeń mobilnych smartphonów, tabletów i aplikacji mobilnych, które ułatwiają:

– poruszanie się po mieście
– dotarcie do głównych atrakcji turystycznych,
– wybór hotelu czy restauracji
– i wiele innych.

Wykorzystanie urządzeń mobilnych i aplikacji to ważny trend w turystyce biznesowej, który będzie się dynamicznie rozwijał w kolejnych latach. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom organizatorom i uczestników spotkań biznesowych w Gdańsku powstała aplikacja eventowa GCBeVENT dedykowana spotkaniom biznesowym konferencjom, kongresom,  szkoleniom i innym.
Jak działa aplikacja? Zachęcamy do obejrzenia krótkiego spotu:

Spot (youtube): http://www.youtube.com/watch?v=EEZDt5Ko3XM

Kto może skorzystać z aplikacji?

Z bezpłatnej aplikacji GCBeVENT mogą skorzystać wszyscy zainteresowani organizacją spotkań biznesowych w Gdańsku i Regionie. Do umieszczenia informacji o aplikacji GCBeVENT w swoich ofertach zachęcamy pomorskie hotele, obiekty konferencyjne, PCO i innych.

Więcej informacji o aplikacji: Marta Wiśniewska, Koordynator Convention Bureau wisniewska@gdanskconvention.pl oraz Justyna Sudakowska, Specjalista Convention Bureau sudakowska@gdanskconvention.pl  tel.: 58 300 06 59.

 

O GDANSK CONVENTION BUREAU:

Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 130 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie. W 2013 Gdańsk Convention Bureau nagrodzone zostało prestiżową nagrodą ICCA Best Marketing Award.