Kaczka w winie, indyk nadziewany kasztanami oraz domowe pasztety hitami tegorocznego menu wielkanocnego INTERFERIE Sport Hotel Bornit **** w Szklarskiej Porębie. Obiekt sprzedaje ostatnie wolne miejsca na świąteczny pobyt.

Hotelarze zacierają ręce, ponieważ ciepła aura skusiła Polaków do spędzenia Wielkanocy poza domem. Obiekty INTERFERIE S.A. przygotowały specjalne menu i wiosenne atrakcje dla świątecznych Gości.

Podczas świąt ma być przede wszystkim tradycyjnie, ale i zaskakująco, dlatego szefowa kuchni hotelu w Szklarskiej Porębie Aneta Pudło, laureatka między innymi konkursu na najlepszy regionalny deser Gór Izerskich, stawia na połączenie znanych smaków z odrobiną nowych propozycji kulinarnych. Dlatego na stołach będzie oczywiście królowała biała kiełbasa przyrządzona na kilka sposobów oraz pieczone mięsa, rolady, ryby i jajka, także w kilku propozycjach podania. – Nasze menu na okres Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy z wyjątkową starannością, ponieważ pragniemy, aby Goście poczuli prawdziwą świąteczną i domową atmosferę, a tę tworzy w naszym hotelu między innymi specjalne menu – przyznaje Aneta Pudło. – Uwielbiam gotować i zapraszać do kosztowania potraw, które na stołach pojawiają się niezwykle rzadko. Lubimy dania z wieprzowiny, ale coraz więcej osób docenia świetnie przyrządzony soczysty drób: kaczkę czy też indyka, doprawione wg tradycyjnych receptur aromatycznymi ziołami. Proszę mi wierzyć, kaczka podlana winem skusi każde podniebienie – dodaje z uśmiechem szefowa kuchni INTERFERIE Sport Hotel Bornit **** w Szklarskiej Porębie. Bywalców hotelu nie zdziwi tradycyjny już świąteczny grill na zielonych terenach rekreacyjnych obiektu oraz propozycja połączenia przyjemności stołu z aktywną rekreacją. – Jeżeli wybieramy się w Karkonosze skorzystajmy ze sportowego uroku gór i wyjątkowego klimatu Szklarskiej Poręby – zachęca Dariusz Lubos, dyrektor hotelu i od lat aktywny pasjonat sportu i górskiej aktywności. – Mamy w hotelu basen sportowy, sauny i jacuzzi, centrum odnowy biologicznej, rowery i otwarte serca pełne pomysłów na jak najlepsze spędzenie kilku dni razem z najbliższymi w naszych pięknych górach. Można wjechać na Szrenicę i podziwiając Karkonosze wygodnie zejść w dół. Można zaplanować wycieczki rowerowe – mamy przecież kilkadziesiąt kilometrów znakomicie przygotowanych tras. Wreszcie można z całą rodziną skorzystać bezpłatnie z atrakcji Aquaparku należącego do naszej sieci, w odległym tylko o kilkanaście kilometrów Świeradowie – dodaje Dariusz Lubos.

Czterogwiazdkowy INTERFERIE Sport Hotel Bornit **** w Szklarskiej Porębie to jeden z największych obiektów wypoczynkowych w Karkonoszach, z najwyżej położonym tarasem widokowym (700 m n.p.m.) na panoramę Karkonoszy oraz znakomitym zapleczem wypoczynkowym i rekreacyjnym dla całej rodziny.

***

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Lubinie to działająca od 20 lat największa na Dolnym Śląsku spółka branży turystycznej. W zasobach Grupy INTERFERIE znajduje się łącznie 1500 miejsc noclegowych w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych nad morzem i w Sudetach. Hotele w górach specjalizują się w ofercie łączącej sport, aktywny wypoczynek i rodzinną turystykę. Ośrodki nadmorskie to przede wszystkim bogata oferta SPA, profilaktyki zdrowotnej oraz wypoczynku sanatoryjno-rehabilitacyjnego. Do Grupy należy również biuro turystyczne, które pośredniczy w sprzedaży oferty wypoczynkowej w Polsce i za granicą. W ciągu ostatnich 20 lat ośrodki i hotele INTERFERIE S.A. przyjęły ponad 7 milionów gości. Spółka INTERFERIE promuje aktywny wypoczynek, łączący relaks z profilaktyką zdrowia.