Szanowni Państwo,

Z okazji dzisiejszego Międzynarodowego Dnia Szczęścia przesyłam HAPPY wideo ze Słowackich Tatr Jhttp://www.youtube.com/watch?v=sGrHwBlf-7M   

Jednocześnie informuję, że w sobotę 22 marca otwarta zostanie najwyżej  położona trasa zjazdowa w Wysokich Tatrach na Słowacji.

Początek trasy narciarskiej w Siodełku Łomnicy znajduje się na wysokości 2190 m n.p.m. i prowadzi przez Łomnicki Staw aż do Tatrzańskiej Łomnicy. Nartostrada, podczas której pokonujemy trasy czarne, czerwone i niebieskie, ma długość 5,5 km.
Wysokość pokrywy śnieżnej na dzień dzisiejszy wynosi od 40 do 80 cm. Aktualne warunki narciarskie można zobaczyć na żywo na:  http://www.webkamery.sk/webkamera-live/70-skalnate-pleso-tmr   

To nie jedyna atrakcja dla miłośników białego szaleństwa, którzy podczas pierwszego wiosennego weekendu 22-23 marca br. odwiedzą Tatrzańską Łomnicę. Na Skalistym Stawie przygotowana będzie grill party na słonecznym tarasie z muzyką na żywo a ze stacji START do stacji SKALISTY STAW kursować będzie specjalna 15-osoba party gondola z muzyką i efektami świetlnymi.   

Więcej informacji na www.vt.sk

Pozdrawiam i zapraszam na pierwszy wiosenny weekend w Słowackie Tatry.

Ján Bošnovič

Dyrektor Narodowego Centrum

Turystyki Słowackiej w Polsce

Ul. Krakowskie Przedmieście 47/51

00-071 Warszawa