-SPECJALNA OFERTA QATAR AIRWAYS DLA PASAŻERÓW PLANUJĄCYCH Z WYPRZEDZENIEM

-Linie oferują ceny promocyjne do ciekawych kierunków w Afryce, Azji oraz Australii z bogatej siatki połączeń Qatar Airways

-Oszczędzaj dzięki specjalnym zniżkom w klasie ekonomiznej

-Rezerwuj do 15 Maja 2017 na qatarairways.com/pl

 

Qatar Airways oferuje specjalne zniżki dla pasażerów planujących swoją podróż z wyprzedzeniem. Promocja pomaga zaoszczędzić na wielu kierunkach z bogatej siatki połączeń Qatar Airways, łącznie z popularnymi miejscami wakacyjnymi na Bliskim Wschodzie, Azji, Afryce oraz Australii. Ceny za lot w klasie Ekonomicznej zaczynają się już od 1,320 PLN.

 

Oferta specjalna dotyczy rezerwacji dokononanych pomiędzy 9 a 15 Maja 2017 na podróże z długim terminem ważnosci w okresie od 16 sierpnia 2017 do 20 Marca 2018.

 

Rezerwacji można dokonywać odwiedzając biura sprzedaży  Qatar Airways, u autoryzowanych touroperatorów lub przez qatarairways.com/pl. Liczba miejsc jest ograniczona i mogą występować okresy wyłączone z promocji.  Zalecamy zapoznanie się z warunkami oferty, w momencie dokonywania rezerwacji na stronie internetowej.

 

Przykładowe ceny obowiązujące do 15 maja 2017:

 

 

Klasa Ekonomiczna

Adelajda

PLN 3,555

Bali

PLN 2,585

Abu Dhabi

PLN 1,320

Bangkok

PLN 2,325

Phuket

PLN 2,305

 

Qatar Airways to jedne z najszybciej rozwijających się linii lotniczych świata, które w zaledwie 20 lat zdobyły niesłabnące uznanie. Nowoczesna flota 199 samolotów, obejmuje zasięgiem ponad 150 kluczowych destynacji biznesowych oraz wypoczynkowych w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Afryce, Ameryce Północnej oraz Południowej.