Przedstawiciele Stoczni Sunreef Yachts z przyjemnością informują o zwodowaniu 40 Open Sunreef Power – dynamicznego katamaranu typu day cruiser, łączącego w sobie prędkość i luksus na najwyższym poziomie. Po serii testów na morzu, ten zrywny wielokadłubowiec jest aktualnie transportowany do Dubaju, aby zadebiutować podczas zbliżających się targów Dubai International Boat Show 2018.

 

 

Sunreef Yachts wchodzi na rynek superluksusowych day cruiserów z ekscytującym produktem. Dzięki obszernej strukturze katamaranu i składanym burtom, 40 Open Sunreef Power posiada niewyobrażalne ilości miejsca do wypoczynku i zachowuje idealną równowagę przy wysokich prędkościach. Podczas premiery w Dubaju zaprezentujemy wersję z kadłubem ślizgowym. Równolegle jednak już pracujemy nad wersją wyposażoną w płaty nośne. Nie zwalniamy tempa! – mówi Francis Lapp – Prezes i założyciel Sunreef Yachts

 

40 Open Sunreef Power

 

Wyposażony w nowoczesny moduł barowy, najwyższej klasy system nagłośnienia, dużą markizę przeciwsłoneczną, wędki oraz funkcjonalny system schowków, 40 Open Sunreef Power to model, który w pełni da się dostosować do potrzeb klientów.

 

40 Open Sunreef Power

 

 

Kadłuby łodzi oferują wystarczająco miejsca na przestronną łazienkę i dodatkowe schowki. Otwarta część dziobowa może zostać wykorzystana jako komfortowa kabina z podwójnym łóżkiem. Pierwszy 40 Open Sunreef Power wyposażono w dwa silniki IPS 600 (2x435HP).