Firma Sun & Snow komercjalizuje kolejną inwestycję typu second home. Oddany do użytku budynek apartamentowy o nazwie Marina położony jest w Kątach Rybackich – zacisznej miejscowości leżącej pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym.

Inwestorzy mogą wybierać spośród lokali 1- i 2-pokojowych o metrażu od blisko 26 m2 do 52 m2. Apartamenty oferowane są wraz z kompleksową usługą zarządzania ich wynajmem przez Sun & Snow i gwarantowanym dochodem na poziomie 7% rocznie.

Marina w Kątach Rybackich to nowoczesny kompleks całorocznych apartamentów wypoczynkowych wraz z restauracją, salą masażu oraz centrum fitness położony u zbiegu ulic Rybackiej i Portowej. Czterokondygnacyjne budynki wyposażone są w cichobieżne windy. Aby zapewnić bezpieczeństwo i prywatność mieszkańcom apartamentów działka jest  ogrodzona i monitorowana, zaś na terenie posesji znajdują się miejsca postojowe przynależne do poszczególnych lokali. Z tarasów i balkonów apartamentów Mariny rozciąga się widok na Zalew Wiślany i wyremontowaną przystań jachtową. Od strony północnej kompleks otacza sosnowy las a dojście do plaży prowadzi przez Park Krajobrazowy.

Inwestorzy, którzy zdecydują się na wynajmowanie zakupionego apartamentu turystom, mogą skorzystać z usługi zarządzania wynajmem oferowanej przez Sun & Snow, obejmującej prowadzenie rezerwacji, kompleksową obsługę gości, działania marketingowe, sprzątanie, nadzór techniczny, pełną odpowiedzialność za powierzony apartament, a także Program dla Właścicieli Apartamentów. Umowa pomiędzy nabywcą apartamentu a operatorem Sun & Snow podpisywana jest długoterminowo. Przez pierwsze trzy lata Sun & Snow  gwarantuje 7% zwrot z inwestycji rocznie, długoterminowo dochód z wynajmu nie powinien być niższy.

„Polacy od dłuższego czasu wolą inwestować w nieruchomości niż w ryzykowne instrumenty finansowe, jak np. akcje czy agresywne fundusze inwestycyjne. W opinii klientów inwestycja w nieruchomość stanowi jedną z najpewniejszych form lokaty kapitału, a dodatkowo jest to inwestycja pracująca, przynosząca dodatkowe dochody w postaci wynajmu. O długookresowym powodzeniu przedsięwzięcia decyduje przede wszystkim atrakcyjna lokalizacja nieruchomości, a także wybór odpowiedniego operatora zarządzającego wynajmem wakacyjnego lokum.” – mówi Marcin Dumania, prezes zarządu Sun & Snow, firmy będącej liderem na rynku krótkoterminowego wynajmu apartamentów, odpowiadającej także za sprzedaż apartamentów w wielu inwestycjach nad morzem i w górach.

Kąty Rybackie, to zaciszna miejscowość położona na Mierzei Wiślanej. Jest to idealne miejsce dla osób, które w czasie wypoczynku szukają wytchnienia od zgiełku dużych miast. Rozpościerają się tu szerokie i piaszczyste plaże, a otaczające okolicę lasy sosnowe gwarantują całoroczny wypoczynek w otoczeniu przyrody i ciszy. Mało zurbanizowane tereny wokół sprawiają, że to wspaniałe miejsce zarówno do spacerów jak i wycieczek rowerowych. Położenie nad samym Zalewem Wiślanym daje możliwość uprawiania różnych sportów. Zaledwie 1 500 m od głównej drogi prowadzącej do Krynicy Morskiej znajduje się rezerwat ornitologiczny kormorana czarnego, a w samej miejscowości – Muzeum Zalewu Wiślanego prezentujące historię szkutnictwa i rybołówstwa.

Kameralny kurort doskonale skomunikowany jest z większymi miastami Polski. Dojazd z dużych aglomeracji miejskich zapewnia połączenie z drogą krajową nr 22 Elbląg – Kaliningrad oraz nr 7 Gdańsk – Warszawa. Dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, pozwala w ciągu zaledwie 1h przedostać się do międzynarodowego lotniska w Gdańsku-Rębiechowie i autostrady A1, jak również dalej, w stronę Szczecina i granicy z Niemcami.

 

* * *

Informacje o Sun & Snow:

Sun & Snow jest największą w kraju firmą zarządzającą wynajmem apartamentów w systemie krótkoterminowym, w aglomeracjach miejskich oraz kurortach wakacyjnych. Obecnie spółka realizuje kompleks apartamentowo-hotelowy Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba, nowoczesny ośrodek górski składający się z trzech budynków apartamentowych oraz aparthotelu o łącznej powierzchni użytkowej ponad 15 tys. mkw. Pierwszy etap został oddany do użytku na początku listopada 2012 r. Wartość inwestycji to 80 mln PLN. Wyłącznym operatorem całego kompleksu jest Sun & Snow, a deweloperem jest firma Univitae.

Sun & Snow zarządza blisko 700 apartamentami zlokalizowanymi w 21 najpopularniejszych polskich kurortach oraz aglomeracjach: Świnoujściu, Międzyzdrojach, Kołobrzegu, Jastrzębiej Górze, Władysławowie, Krynicy Morskiej, Sopocie, Stegnie, Kątach Rybackich, Ustce, Jantarze, Juracie, Zakopanem, Krynicy-Zdrój, Wiśle, Karpaczu, Ustroniu, Szklarskiej Porębie, na Mazurach, a także w Warszawie i Gdańsku. Sieć obejmuje wyłącznie apartamenty o najwyższym standardzie. Więcej informacji na stronie www.sunandsnow.pl.