WIZZ AIR ZBLIŻA LUDZI NA ŚWIĘTA

KUPONY PREZENTOWE DOSTĘPNE NA WIZZAIR.COM

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, przypomina wszystkim osobom, które wierzą w magię Świąt, że w tym roku ten czas może stać jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki kuponom prezentowym dostępnym na stronie wizzair.com.

Świąteczny bon może zostać indywidulanie zaprojektowany i spersonalizowany, a jego przygotowanie zajmuje dosłownie kilka minut. Gotowy do wykorzystania kupon w pięknej wakacyjnej stylizacji zostaje przekazany drogą mailową bezpośrednio do odbiorcy. Kupony dostępne są w dwóch opcjach: o wartości 100 i 200 złotych, można je wykorzystać na zakup biletów lotniczych lub innych usług oferowanych przez Wizz Air na trasach łączących ponad 90 lokalizacji w 35 krajach. Kupony obowiązują na loty obsługiwane przez Wizz Air Hungary Ltd.

 

Daniel de Carvalho, nowo mianowany Święty Mikołaj Wizz Air, powiedział: „Wizz Air wierzy w moc zbliżania ludzi, cóż więc innego mogłoby być lepszym prezentem niż podarowanie bliskim możliwości odwiedzenia Cię lub wspólnego podróżowania w Wasze ulubione miejsca. Jesteśmy już zmęczeni widokiem rozczarowanych twarzy osób, które dostają na Święta wełniane skarpety lub kolejną czekoladową figurkę. W tym roku nie musisz traci czasu na stanie w zatłoczonych kolejkach, ponieważ świąteczne kupony prezentowe Wizz Air kupować można wygodnie z domu, dokonując płatności online. Magia obdarowywania może być teraz także magią latania! Tym razem moje renifery będą miały wolne, ponieważ na Święta polecę z Wizz Air.”